Samsung HW-S41T sivý

Cena:
169,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný soundbar Samsung HW-S41T/EN v šedom farebnom prevedení v konfigurácii 2.0 kanálov a s výkonom 100 W vás uchváti nielen svojimi inovatívnymi funkciami, ale aj nadčasovým textilným dizajnom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Soundbar sa pýši All-in-one systémom, ktorý vo svojom štíhlom ráme ukrýva zabudované dva basové a výškové reproduktory, vďaka čomu si vychutnáte dokonalý zvukový zážitok. Režim hudby vám umožní pripojiť k soundbaru váš smartfón, aby rozpoznal a prispôsobil prehrávaný obsah tak, že bude po celý čas zachovaná jeho kvalita. Konektivitu zabezpečuje Bluetooth, čiže pripojenie iných zariadení bez použitia káblov (napr. smartfón, tablet) nebude žiadnym problémom.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 26 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Špičkový soundbar Samsung HW-S61T/EN v striebornom farebnom prevedení v konfigurácii 4.0 kanálov a s výkonom 180 W vás uchváti nielen svojimi inovatívnymi funkciami, ale aj elegantným textilným dizajnom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Špecifikom sú dva bočné reproduktory, s technológiou Samsung Acoustic Beam, dva woofery a dva zabudované tweetery, vďaka ktorým budú mať sledované filmy či prehrávané skladby vyvážený zvuk s vysokou kvalitou a hutnými basmi, vďaka čomu sa umocní celkový zážitok. Konektivitu zabezpečuje Wi-Fi a Bluetooth, čiže pripojenie iných zariadení bez použitia káblov (napr. smartfón, tablet) nebude žiadnym problémom. Zariadenie disponuje funkciou Adaptívneho zvuku, ktorá automaticky analyzuje zvukový signál, či režimom Hudba.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • Zvukové formáty: mp3, wma, aac, wav, flac, ogg
  • Počet kanálov: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navrhnutý tak, aby ponúkol prirodzený zvuk kdekoľvek v miestnosti

Prevedenie všetko v jednom, ktoré ozvučí celú miestnosť

Všetko, čo potrebujete pre komplexný zvuk, je v jedinom soundbare. All-in-one systém má v štíhlom ráme zabudované dva basové a výškové reproduktory. Môžete ho v miestnosti umiestniť kamkoľvek a užiť si dokonalý zvukový zážitok.

Úchvatné remeselné spracovanie 

Tkanina od spoločnosti Kvadrat

Tento zvukový systém je navrhnutý tak, aby sa stal súčasťou vášho domova. Dizajn doladila spoločnosť Kvadrat – nadčasové prevedenie soundbaru kombinuje prirodzený vzhľad so skladnosťou a odolnosťou. Kvalitný zvuk, ktorý dokonale ozvučí celú miestnosť, dopĺňajú najmodernejšie technológie, zakrivený dizajn a štýlová textúra.

Hudba znie tak, ako má

Režim Hudba

Počúvajte hudbu tak, ako to zamýšľali jej autori. Režim Hudba vyvažuje inovácie v oblasti audia s tvorivými podnetmi producentov a umelcov. Umožní vám pripojiť k soundbaru váš mobilný telefón, aby rozpoznal a optimalizoval prehrávaný obsah tak, že bude počas celej párty zachovaná jeho kvalita.

Zvuk optimalizovaný pre rôzny obsah

Inteligentná reprodukcia zvuku

Soundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku a optimalizuje zvukovú stopu na mieru vášmu konkrétnemu obsahu. Či už ide o hlasný športový zápas, alebo drámu s tichými dialógmi, môžete sa spoľahnúť, že váš špičkový soundbar vám pri sledovaní TV poskytne dokonale vyladený zvuk.

Pripojte sa, počúvajte, bavte sa

  • Pripojenie k TV cez Bluetooth - Na pripojenie konzoly k vášmu televízoru Samsung jednoducho využite Bluetooth a okamžite si užite svoj obľúbený obsah.

  • Viacnásobné pripojenie Bluetooth - yužite možnosť pripojiť soundbar cez Bluetooth k dvom mobilným zariadeniam súčasne, a užívajte si hudbu naplno, aj keď medzi nimi budete prepínať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 100 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 68 cm
Výška: 6,8 cm
Hĺbka: 12,5 cm
Hmotnosť: 1,9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, bat, opt.káb, nab.adapt.

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 100 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Nie

Ostatné

Kód produktu: HW-S41T/EN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore