Samsung HW-S800B čierny


Soundbar, Farba čierna, 3.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 330 W, Subwoofer: Áno, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Smart: Áno, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 0 × HDMI port, 0 × USB port, 0 × optický vstup, NFC: Nie, FM rádio: Nie, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, ALAC, aac, Ekvalizér: Áno. Viac info


Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Výkonný 3.1.2-kanálový soundbar Samsung HW-S800B/EN s aktívnym bezdrôtovým subwooferom vás uchváti ultra tenkým dizajonom a vyváženým priestorovým zvukom s vysokou kvalitou a hutnými basmi s maximálnym výkonom 330 W.

Neuveriteľne tenký a pritom výkonný

Ultratenký dizajn

Ultratenký dizajn s 39,9 mm profilom a kompaktným subwooferom.

Wireless Dolby Atmos

Výkon, ktorý oživí priestorový zvuk. Soundbar Samsung podporuje technológie Dolby Atmos a DTS Virtual: X, ktoré reprodukujú zvuk tak, že ho posúvajú do nových výšin a dodávajú mu 3D efekt. (*Bezdrôtové Dolby Atmos cez Wi-Fi funguje s (vybranými) televízormi Samsung z roku 2022. *Dolby Atmos a DTS:X sa týka všetkých soundbarov radu Q pre rok 2022. *Je vyžadovaný zdrojový obsah Dolby Atmos a Virual:X.)

Skutočný 3.1.2-kanálový zvuk

Veľmi tenký dizajn s 3 kanálmi, 1 kanálom subwoofera a hneď 2 kanálmi smerovanými nahor, ktoré pomáhajú vytvoriť komplexné zvukové prostredie. Užite si podmanivý zážitok z domácej zábavy.

Q-Symphony

Soundbar sa synchronizuje s vaším televízorom Samsung a spoločne vytvárajú pohlcujúci zvuk. Zariadenie spája a posilňuje zvuk vychádzajúci ako z reproduktorov soundbaru, tak televízora, vďaka čomu vám môže dopriať úplne novú úroveň počúvania a akusticky vás vtiahnuť do deja. Obsah si užijete ako nikdy predtým. (*Q-Symphony je kompatibilný s vybranými televízormi Samsung. *Funkcia nemusí byť kompatibilná so všetkými televízormi Samsung. Skontrolujte, prosím, špecifikácie produktu podľa modelu televízora. *Funkcia vyžaduje pripojenie k televízoru cez HDMI, optický kábel alebo Wi-Fi.)

Kvalita zvuku

 • Dolby Atmos/ DTS:X – Výkon, ktorý oživý priestorový zvuk. Soundbar Samsung podporuje technológie Dolby Atmos a DTS Virtual:X, ktoré reprodukujú zvuk tak, že ho posúvajú do nových výšin a dodávajú mu 3D efekt. 

 • Samsung Audio Lab - Testované a vyladené v kalifornskom zvukovom laboratóriu, kde zvukoví inžinieri využívajú pokročilé akustické technológie a počítačové modelovanie, aby pre vás zaistili dokonale vyvážený zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť.

Použiteľnosť

 • Hlasový asistent a streamovacie služby - Ovládajte svoj soundbar tak, ako chcete: vďaka integrovanej asistentke Alexa vždy ľahko nájdete, čo hľadáte, a to bez použitia rúk. Alebo streamujte hudbu priamo z mobilných zariadení. Stačí na zariadení Apple kliknúť na ikonu AirPlay. (Soundbar podporuje AirPlay 2 a vyžaduje systém iOS 11.4 alebo novší.; Dostupnosť tejto služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu/poskytovateľa služieb/jazyka.)

 • Adaptívny zvuk - Soundbar analyzuje zvukový signál tak, aby automaticky poskytoval optimalizovaný zvuk podľa jednotlivých scén. Umožní vám jasne počuť hlasy aj pri nízkej hlasitosti, takže aj tiché dialógy sa perfektne prenesú priamo k vašim ušiam.

 • Tap Sound - Pri počúvaní svojich obľúbených skladieb v telefóne jednoducho klepnite na soundbar. Ten rozpozná zariadenie, bez problémov sa pripojí a prehrá skladbu, ktorú ste počúvali. (Funkcia Tap Sound funguje cez Bluetooth a je kompatibilná s mobilnými zariadeniami Samsung s operačným systémom Android 8.1 a vyšším.)

 • Herný režim Game Mode Pro - Pripravte sa na výkonný, pohlcujúci herný zážitok vďaka subwooferom, ktoré umocňujú scénu, a reproduktorom smerujúcim nahor, ktoré poskytujú neuveriteľný priestorový zvuk. Soundbar sa automaticky prepne do herného režimu, keď do herného režimu prepnete televízor. (Automatické prepnutie do herného režimu funguje iba v prípade, že sú k televízoru Samsung pripojené herné konzoly (cez Xbox One, PS4, Nintendo Switch).; Herné konzoly sa predávajú samostatne.; Kompatibilné zariadenia sa môžu líšiť.)

 • HDMI ARC - Soundbar je komaptibilný s rozhraním HDMI ARC a umožňuje ľahké nastavenie spojenia medzi soundbarom a televízorom. Ponúka pohodlný spôsob, ako si vychutnať televízny obraz so zvukom zo soundbaru.

 • Automatické zosilnenie zvuku (AVA) - Funkcia Automatického zosilnenia zvuku izoluje a vyjasňuje dialógy vo vašich obľúbených filmoch a seriáloch, zatiaľ čo soundbar sníma a zosilňuje hlasy.

Dokonalá súhra s QLED

 • SpaceFit Sound - Funkcia SpaceFit Sound ponúka čistý a pohlcujúci zvuk vďaka tomu, že optimalizuje zvuk tak, aby zodpovedal vášmu priestoru. Soundbar dokonca dokáže automaticky analyzovať miestnosť a kalibrovať zvukové pole tak, aby dokonale vyhovovalo vášmu prostrediu.

 • Ovládač One Remote Control - Ovládajte kľúčové funkcie soundbaru, ako sú zapínanie, hlasitosť a dokonca aj zvukové efekty pomocou diaľkového ovládača k Samsung TV. (Funkcie a dizajn diaľkového ovládania sa môžu líšiť v závislosti od modelu televízora a od regiónu.; Kompatibilné s vybranými televízormi Samsung.; Skontrolujte prosím technické parametre televízora Samsung.)

 • Bezdrôtové pripojenie k TV - Synchronizujte svoj soundbar so svojím televízorom bez akýchkoľvek káblov alebo pripájania. Vyberte si medzi Wi-Fi alebo Bluetooth a prepojte zariadenia v niekoľkých jednoduchých krokoch, aby ste si sledovanie TV ešte viac užili vďaka špičkovému zvuku zo soundbaru. (Overte prosím, či je váš televízor kompatibilný s Wi-Fi/Bluetooth.)

 • Súprava na ištaláciu na stenu - Vo vnútri balenia nájdete všetko, čo potrebujete na jednoduchú inštaláciu vrátane praktickej sady na montáž na stenu. So sadou Slim Wall Mount Kit bude váš soundbar dokonale ladiť s televízorom namontovaným na stene a bude vyzerať krásne, nech už ho pripevníte kamkoľvek.

Kompatibilita s bezdrôtovým priestorovým zvukom

Súprava bezdrôtových zadných reproduktorov Wireless Rear Speaker Kit vám umožní ľahko rozšíriť soundbar na systém priestorového zvuku a získať tak ešte lepší zážitok. Spolu so soundbarom si môžete vychutnať zvuk Dolby Atmos na vysokej úrovni. (Sada bezdrôtových zadných reproduktorov sa predáva samostatne (SWA-9500S).; Sada vyžaduje napájacie káble na pripojenie k pravému a ľavému zadnému reproduktoru.)

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 3.1
Výkon reproduktoru 330 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung HW-S800B čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami