Samsung hybridný kožený remienok pre Galaxy Watch4 Classic 42 mm S/M biely

  • Zľava

Remienok, Farba: biela, Materiál: koža, Pre značku: Samsung. Viac info


Cena 47,90 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 51,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,96 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hybridný remienok Samsung v bielej farbe, určený pre Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm, veľkosť S/M 20 mm, disponuje dobrou životnosťou a odolnosťou, vyrobený z kože

Štýlový dizajn na každý deň

Navrhnutý s ohľadom na rytmus vašich všedných dní. Hybridný remienok pre smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 je skonštruovaný z dvoch prémiových materiálov – z vonkajšej strany vás poteší vysokokvalitná pravá koža a vnútorná strana obsahuje špeciálny flouroelastomer, ktorý výborne odvádza pot. Vďaka elegantno-športovému dizajnu budú vaše hodinky vždy nadčasové a štýlové, nech už si k nim zoberiete akýkoľvek outfit.

Dokonale priľne k zápästiu

S hodinkami Galaxy Watch4 a hybridným remienkom si môžete byť istí, že vaše fitness dáta z tréningov budú vždy maximálne presné. Remienok totiž precízne kopíruje líniu vášho zápästia a pomáha tak hodinkám k lepším výsledkom v meraní vašich športových výkonov.

Farby, ktoré s vami budú ladiť

Nechajte vyniknúť krásu svojich smart hodiniek Galaxy Watch4 a doplňte ich hybridným remienkom vo farbe, ktorá sa vám bude práve hodiť. Či už sa chystáte na dôležitú pracovnú schôdzku, do divadla alebo na každodenný beh do lesa, zo širokej ponuky deviatich farieb si určite vyberiete tú najvhodnejšiu pre danú príležitosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba biela
Pre značku Samsung

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung hybridný kožený remienok pre Galaxy Watch4 Classic 42 mm S/M biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami