Samsung kožené knižkové puzdro pre Samsung Galaxy Z Fold3 camel hnedé


Pre uhlopriečku: 7.6 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy Z Fold3,


Cena 87,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,76 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Knižkové puzdro Samsung v elegantnom camel hnedom prevedení je určené pre telefón Samsung Z Fold3. Puzdro chráni váš telefón pred pádmi a škrabancami a nechýbajú ani otvory na ovládacie prvky a konektory telefónu. Puzdro je vyrobené s kvalitnej kože ktorá je prijemná na dotyk a disponuje vynikajúcou odolnosťou. Na vnútornej strane krytu nájdete jemné mikrovlákno ktoré chráni telefón aj s vnútornej strany puzdra. Na zadnej strane nájdete praktické pútko pre bezpečné a pohodlné udržanie telefónu v ruke. Pútko môžete využiť aj ako stojan pre pozeranie videí či uskutočňovanie videohovorov.

Luxusné kožené puzdro s praktickým stojanom

Povýšte moderný vzhľad vášho Samsung Galaxy Z Fold3 5G na ďalšiu úroveň s elegantným puzdrom z vysoko kvalitnej kože. Jeho špeciálna konštrukcia ukrýva dômyselný stojan, ktorý si môžete okamžite vyrobiť pomocou šikovného pútka. Umožní vám to viesť pohodlne video hovory, natáčať alebo vytvárať fotografie bez použitia rúk.

Praktická bezpečnosť v každom uhle

Sofistikovaný dizajn puzdra vám umožňuje používať špeciálny remienok na pevnejší úchop vášho telefónu – nebude sa vám kĺzať z rúk a písanie správ bude hneď o niečo bezpečnejšie. A navyše ho môžete ľahko vysunúť a premeniť na efektívny hands-free stojan, ktorý vám skvelo poslúži, keď potrebujete mať voľné ruky.

Prémiová koža, prémiový zážitok

Mäkký na povrchu, jemný k vašim rukám. Prvotriedna koža sa postará o senzačný dotykový zážitok, kedykoľvek puzdro zoberiete do ruky. Skvelo podtrhne originálny štýl vášho Galaxy Z Fold3 5G, ktorý sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou vášho osobného imidžu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 7.6 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy Z Fold3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung kožené knižkové puzdro pre Samsung Galaxy Z Fold3 camel hnedé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené