Samsung kožené puzdro pre Samsung Galaxy Z Flip3 čierna


Pre uhlopriečku: 6.7 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy Z Flip3,


Cena 79,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Ochranné puzdro Samsung v čiernom prevedení chráni zadnú stranu, boky a rohy telefónu Samsung Galaxy Z Flip3 pred nárazmi a škrabancami. Je vyrobené z pravej kože, čo zaručí dlhú životnosť a vysokú odolnosť. Disponuje mierne vyvýšenými okrajmi v okolí displeja pre jeho ochranu pred poškodením. Prístup ku konektorom a všetkým ovládacím prvkom umožňuje aj naďalej používanie bez obmedzení.

Luxusná elegancia na dotyk i na pohľad

Nepoľavujte vo svojich nárokoch ani pri výbere krytu pre svoj dizajnový telefón Galaxy Z Flip3 5G. Samsung prináša jedinečný obal vyrobený z luxusnej jemnej teľacej kože, ktorý si už na prvý pohľad získa priazeň vášho okolia. 

 

Ochrana na prémiovej úrovni 

Elegán, ktorý bude pôsobiť na všetky vaše zmysly – nielenže krásne vyzerá, navyše je neskutočne príjemný na dotyk. Dokonale obopne línie vášho telefónu a poskytne mu dôležitú podporu pri ochrane pred poškrabaním a pádmi. 

 

Nepridáva na objeme 

Kryt je vyrobený tak, aby zbytočne nezväčšoval váhu, ani objem vášho Galaxy Z Flip3 5G. Telefón si tak zachová svoje kompaktné rozmery a štýlový tenký profil, takže aj s krytom ho ľahko schováte do vrecka na saku alebo do mikro kabelky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.7 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy Z Flip3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung kožené puzdro pre Samsung Galaxy Z Flip3 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené