Samsung Kvadrat Cover Recycled pre Samsung Galaxy S20+, šedá

  • Výpredaj −26 %

Pre uhlopriečku: 6.7 ", Typ krytu: Zadný kryt, Pre model: Samsung Galaxy S20+,


Cena 25,90 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,52 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Originálne pudzro Samsung Kvadrat Cover v sivom prevedení je určené pre mobilný telefón Samsung Galaxy S20+. Zaujme minimalistickým a štýlovým prevedením od dánskej textilnej spoločnosti Kvadrat. Zadný kryt je vyrobený z recyklovaného plastu. Ochráni zadnú časť, rohy a boky telefónu a bráni vzniku poškodenia. Prispôsobí sa konštrukcii telefónu a ponecháva dostupné všetky ovládacie prvky, konektory a fotoaparát,

Škandinávsky dizajn pre váš smartfón 

Príznačný dánsky minimalizmus sa dotkol aj originálnych obalov pre smartfón Galaxy S20+ od spoločnosti Samsung. Materiál na jeho výrobu vznikol v tradičnej dánskej textilnej spoločnosti Kvadrat, ktorá spolupracuje s významnými svetovými dizajnérmi, hotelmi či inštitúciami. 

Vyrobený z recyklovaného materiálu 

Ak preferujete udržateľný životný štýl s ohľadom na ochranu životného prostredia, obal Revive vás poteší svojím zložením. Je totiž vyrobený z recyklovaného spotrebného plastu (PET), takže pri jeho výrobe nevznikol žiadny nadbytočný odpad. 

Odolný i štýlový zároveň 

Recyklovaný polyester v tenkom a štýlovom prevedení vyniká nielen svojou čistou textúrou, ale vyznačuje sa aj veľkou odolnosťou. Drobné nárazy alebo pády nebudú predstavovať pre váš Galaxy S20+ žiadne ohrozenie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.7 "
Typ krytu Zadný kryt
Pre model Samsung Galaxy S20+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Kvadrat Cover Recycled pre Samsung Galaxy S20+, šedá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené