Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

27-palcový monitor Samsung LC27FG73FQU vás ohromí svojím obrazom aj dizajnom. V čiernej farbe skvele vynikne na vašom pracovnom stole. Otočný stojan vám umožní rotáciu, naklonenie aj nastavenie výšky monitora. Obrazovka disponuje rozlíšením Full HD s nádhernou kvalitou obrazu. Zakrivený dizajn zaistí široký pozorovací uhol Vďaka technológii Quantum Dot bude farebný rozsah výnimočne pestrý. Technológia Flicker free dokáže minimalizovať únavu očí aj pri dlhodobom používaní. Čas odozvy monitora tvorí 1 MPRT a jas 250 cd/m2. Jeho obnovovacia frekvencia je 144 Hz.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 27 "
 • Počet HDMI portov: 2
 • Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kvalita obrazu

Objavte úchvatný zážitok z pozerania s monitorom Samsung LC27F396FHU. Čistý a ostrý obraz v rozlíšení 1920 x 1080 verne zobrazí všetok svoj obsah. S krátkym časom odozvy 4 ms, môžete sledovať rýchlu akciu na obrazovke zreteľne a plynule s menším pohybovým rozostrením. Zakrivenie obrazovky 1800R zaistí obklopenie vášho zorného poľa, čím vytvorí širšie zorné pole pre sledovanie obrazovky. Zvyšuje vnímanie hĺbky a minimalizuje periférne rozptýlenie. Bez ohľadu na to, či je to online film, obľúbená televízna show alebo pulzujúca hra, krivky monitora Samsung LC27F396FHU vás úplne ponoria do vášho multimediálneho obsahu.

Pohodlné sledovanie

Monitor Samsung LC27F396FHU vám k dispozícii ponúka režim zníženia únavy očí. Vlnové dĺžky modrého svetla majú stlmujúci účinok na sietnicu, čo spôsobuje únavu. Režim na zníženie únavy očí optimalizuje pohodlie sledovania inteligentným znižovaním vyžarovania modrého svetla. Technológia Filicker Free znižuje blikanie obrazovky pre pohodlnejší zážitok zo sledovania. Krivka obrazovky 1800R umožní, aby vaše oči hladko a pohodlne sledovali celý displej pri zachovanej pozorovacej vzdialenosti. Dynamické synchronizovanie obnovovacej frekvencie obrazovky s rýchlosťou snímok zaistí technológia AMD FreeSync. Minimalizuje chyby pre bezchybnú a hladkú hru. Režim hry okamžite optimalizuje farby obrazovky a kontrast pri hraní hier, aby ste zažili všetky scény naplno. 

Zakrivený dizajn

Stojan je pevne daný a nie je možné ho výškovo nastaviť a polohovať. S podporou štandardu VESA 75  x 75 je možné monitor upevniť na každú stenu. Super štíhly zakrivený panel s neuveriteľne tenkým profilom s hrúbkou 11,9 mm je tenší ako predchádzajúce zakrivené obrazovky. Samsung LC27F396FHU v čiernej farbe pôsobí mimoriadne elegantne a dokonale doplní váš pracovný stôl o kvalitné zobrazovacie zariadenie.

Ekologická prevádzka

Automatické nastavenie jasu je technológia od spoločnosti Samsung, ktorá šetrí energiu. Plynule prispôsobuje jas displeja na základe svetelnosti čiernej, aby sa znížila spotreba energie až o 10%. Dvojité ručné nastavenie jasu je možné nastaviť na maximálne 25 alebo 50%. Šetrite energiou aj pri dlhodobom používaní. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet VGA portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 622,9 mm
Výška: 367,6 mm
Dĺžka: 82,4 mm
Hmotnosť: 3,6 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 75x75

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 24 W

Ostatné

Kód produktu: LC27F396FHUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore