Samsung LC27H580FDU


Uhlopriečka ("): 27 ", Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080,


Cena 129,00 €

Zľava 55% z pôvodnej ceny: 289,00 € Zobraziť nápoveď

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zakrivený herný monitor SAMSUNG LC27H580FDU tmavomodrej farby je obdarený 27“ displejom s rozlíšením FullHD 1920 x 1080 bodov. Zakrivenie obrazovky vo veľkosti 1800R a uhol sledovania 178° zaistí pohodlné sledovanie. Plynulosť obrazu má na starosti obnovovacia frekvencia v hodnote 60 Hz a doba odozvy 4 ms. Intenzita svetlých a tmavých tónov vás očarí vďaka pomeru statického kontrastu v hodnote 3000:1. Monitor bol vybavený rozhraniami HDMI, D-SUB a Display Port. Funkcia Flicker Free a režim šetrenia zraku sa postarajú o pohodlné sledovanie.

 

 

 

Obraz, ktorý vás vtiahne

Zásluhou kombinácie všetkých parametrov, ktorými bol zakrivený monitor SAMSUNG LC27H580FDU vybavený budete pohltení dychberúcim obrazom. Full HD rozlíšenie 1920 x 1080 obrazových bodov, ktorými obrazovka disponuje, zaručí vynikajúcu kvalitu zobrazenia, vďaka ktorej si budete môcť užiť každý detail vášho obľúbeného filmu či hry. Divacký zážitok bude umocnený za pomoci technológie Active Crystal Color, ktorá zdokonaľuje zobrazenie červenej a zelenej.

Elegantný dizajn

Pri dizajne monitora SAMSUNG CH580 zvolili návrhari elegantné krivky a jednoduché línie doplnené štýlovou tmavomodrou farbou s lesklým lakom. Prevedenie je zvýraznené z troch strán bezrámovou obrazovkou, čo umožňuje lepšie sa ponoriť do deja. Pre pohodlné sledovanie mu bol do výbavy daný režim Eye Saver Mode, ktorý zmenšuje emisiu modrého svetla a tým zmierňuje únavu očí. Spolu s funkciou Flicker Free, ktorá potlačuje škodlivé blikanie obrazovky si doprajete maximálne pohodlie.

Skvelý zážitok z hry

Každý vášnivý hráč ocení na monitore jeho nepretržitý obraz a detailné zobrazenie. Vďaka technológii AMD FreeSync si vychutnáte ničím nerušené a plynulé hranie. Herný režim optimalizuje farebné spektrum, kontrast a iné veličiny tak, aby vyhovovali rôznym herným žánrom. Kontrast 3000:1 poskytuje hlbšiu čiernu a jasnejšiu bielu aj v tých najtmavších a najsvetlejších scénach.

Rýchle pripojenie

Monitor ponúka k pripojeniu počítača, herných konzol a iných zariadení rýchle rozhrania. Využiť môžete port HDMI, DisplayPort a D-sub. Pre intenzívnejší herný zážitok môžete prostredníctvom nich pripojiť aj ďalšie monitory a tak mať svojho herného súpera vždy na očiach. Oporou monitoru je jeho jednoduchý stojan vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú zariadeniu stabilitu.

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 27 "
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung LC27H580FDU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené