Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Skvelý obraz

Herný monitor SAMSUNG LC27HG70QQU bol vybavený 27 " QLED obrazovkou s inovatívnym Full HD rozlíšením 2560 x 1440 obrazových bodov. Vďaka tomu sú farby jasnejšie a čistejšie, čo je viditeľné hlavne pri červených a zelených odtieňoch. Metal QD technológia zaisťuje väčšiu prirodzenosť farieb nie len počas herných seancí, ale aj pri bežnej práci s obsahom a programami. Širší rozsah úrovní jasu a väčšiu detailnosť zaručuje podpora technológie HDR, čo v praxi znamená, že tmavé miesta sú ešte tmavšie a naopak svetlé ešte jasnejšie.

Vtiahne vás do deja

Všetky parametre a funkcie boli zvolené tak, aby monitor SAMSUNG LC27HG70QQU vyhovel vašim herným a užívateľským požiadavkám. Vďaka vynikajúcemu zakriveniu vo veľkosti 1800R vás hra celého pohltí a vy sa ocitnete priamo v jej deji. Pre ničím nerušené hranie bol displej obdarený obnovovacou frekvenciou v hodnote 144 Hz, ktorá minimalizuje pohybové rozostrenie. Celková atmosféra herného zážitku je zintenzívnená zásluhou technológie Arena Lighting, ktorá na zadnej strane monitora zabezpečuje pulzujúci svetelný tok.

Vyvinutý pre potreby hráčov

Súčasťou zariadenia je ovládací panel OSD, ktorého inteligentné menu je postavené tak, že vyhovie požiadavkám každého hráča. Za pomoci neho budete mať prehľad o dôležitých nastaveniach hry. Tie si počas hry môžete podľa potreby meniť použitím klávesových skratiek. Monitor je dodávaný už priemyselne kalibrovaný a tak je schopný pre každý herný žáner, ako napríklad FPS, RTS, RPG alebo AOS, navoliť vhodné nastavenia. Dokáže optimalizovať úroveň gamma levelov, hodnotu kontrastu, ostrosti a farebný rozsah.

Vyššie viditeľnosť

Zdokonalená technológia VA panelu so sebou prináša minimálny únik svetla a to po celej ploche obrazovky rohy nevynímajúc. Skvelý kontrastný pomer, ktorý zabezpečuje má hodnotu až 3000:1. Vďaka nej sa čierne a biele odtiene zintenzívnia a zlepší sa viditeľnosť. Tomu napomáha aj ekvalizér čiernej prítomný vo funkciách monitora. Za pomoci 20 stupňov čiernej s ním dokážete upraviť tmavé oblasti v hrách na takú úroveň, akú práve potrebujete.

Stabilné nastavenie

Monitor SAMSUNG LC27HG70QQU vám ponúka možnosť presného a stabilného nastavovania. Jeho telo je umiestnené na silnou stojane s dvomi kĺbmi vyrobeného z kvalitných materiálov. Ten zaistí, aby ste ho mohli vždy ľubovoľne naklánať, otáčať, alebo nastaviť do akejkoľvek pozície nehliadiac na obmedzenia priestorom. Budete sa tak môcť pohodlne sústrediť na dej hry a porazenie súpera. Aby boli vaše oči namáhané čo najmenej, bol monitor zaobstaraný režimom šetrenia zraku Eye Saver Mode, ktorý výrazne znižuje emisiu modrého svetla.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 2
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 2
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 624,8 mm
Výška: 556,7 mm
Dĺžka: 390,7 mm
Hmotnosť: 6,3 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: HDMI, DP káble

Uchytenie

iVESA štandard: 75x75

Projektor

Počet farieb: 1

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 38 W

Ostatné

Kód produktu: LC27HG70QQUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore