Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bohatšie farby

Špičkový monitor SAMSUNG LC27H711QEU vám prináša živý obraz na svojom 31,5“ LED displeji s pomerom strán 16:9 a rozlíšením 2560×1440 obrazových bodov. Vďaka pokročilej technológií Quantum dot sa môžete tešiť na obraz s bohatšími a vernejšími farebnými odtieňmi, ktoré oceníte hlavne pri pozeraní dokumentárnych filmov. Ak sa považujete za eko-uvedomelé bytosti, určite vás poteší fakt, že viacvrstvové polovodičové častice nachádzajúce sa v monitore neobsahujú kadmium, a preto sú šetrné k životnému prostrediu.

Rozlíšenie, ktoré vás pohltí

WQHD rozlíšenie, ktorým sa obrazovka pýši, predstavuje až 1,7-krát vyšiu kvalitu než Full HD rozlíšenie. Tak je zariadenie schopné sprostredkovať obraz v detailnejšom zobrazení s vynikajúcou ostrosťou. Priamo do deja vás prenesie monitor vďaka zakriveniu obrazovky vo veľkosti 1800R, ktoré kopíruje zorné pole ľudského oka, čím zabezpečuje širšie priestorové videnie.

Štýlový dizajn

Dizajn monitoru SAMSUNG LC27H711QEU bol navrhnutý tak, aby v sebe spájal krásu a ladnosť s praktickou funkčnosťou. Kombinácia bielej a metalickej striebornej farby použitých na jeho zovňajšku zaváňa nadčasovosťou a eleganciou. Displej disponuje takmer bezrámovým prevedením, čo ešte umocňuje zážitok zo sledovania. Zadný panel a okrúhly stojan môžete dôvtipne využiť na schovanie a uloženie káblov, aby nič nenarušovalo čistotu štýlu. 

Stvorený k hre

Zárukou ničím nerušeného zážitku z hrania je technológia AMD FreeSync. Tá minimalizuje prerušovanie a sekanie obrazu počas hrania, a tak vám už nič nebude brániť užiť si plynulý herný boj. Za pomoci funkcie Game Mode si jednoducho a rýchlo nastavíte parametre obrazu, aby najviac vyhovovali hernému žánru a vašim požiadavkám.

Vysoký kontrast

Kontrastný pomer 3000:1 zaručí, že biela bude jasnejšia a čierna tmavšia v scénach s akoukoľvek svetelnosťou. Zásluhu na tom má aj technológia vertikálneho usporiadania panelov, ktorá na celej ploche obrazovky vrátane rohov obmedzuje svetelné odrazy. Spolu s jasom s hodnotou 300 cd/m² a pozorovacím uhlom veľkým až 128° a to vertikálne i horizontálne sa používanie monitoru stane komfortným a zábavným zážitkom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 31,5 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 31,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 712,5 mm
Výška: 519 mm
Dĺžka: 276,3 mm
Hmotnosť: 6,8 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: HDMI kábel

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 55 W

Ostatné

Kód produktu: LC32H711QEUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore