Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Rozlíšenie WQHD

34-palcový displej monitora SAMSUNG LC34H890WJU disponuje skvelým Ultra WQHD rozlíšením 3440x1400 bodov, ktoré pri pomere strán 21:9 ponúka podmanivý a bohatý obraz, ktorý je ako stvorený, aby vás pohltil. Pri takomto rozlíšení, ktoré má až o 2,5-krát vyššiu hustotu pixelov ako HD rozlíšenie, je obraz skutočne ostrý a detailnejší. Viac detailov určite oceníte hlavne pri prezeraní webového obsahu či dokumentov, kedy už nebudete nútený približovať každú stránku.

Bohatšie farby

Pri sledovaní vašich obľúbených filmov, či hraní hier vás ohromí špičkový a kvalitný obraz. Jeho farby sú vďaka inovatívnym technológiam použitým pri jeho navrhovaní ešte ostrejšie a živšie. Zásluhu na tom má aj hodnota jasu s veľkosťou až 300cd/m2. Väčšiu intenzitu a silu čiernych a bielych odtieňou si užijete vďaka pomeru statického kontrastu s hodnotou 3000:1. Pri hernom boji vás už prerušovanie a sekanie obrazu nebude vyrušovať. Ten kvôli krátkej dobe odozvy len 4ms a obnovovacej frekvencii 100 Hz ostane plynulý a rýchly.

Obraz v obraze

Veľkosť a kvalita obrazu splnia všetky požiadavky každého milovníka multitaskingu. Zabudnite na problémy s prácou s duálnymi monitormi. Vďaka priestornej obrazovke a intuitívnym funkciam využijete potenciál multitaskinku maximálne a naplno. Zásluhou technológie duálnej obrazovky "Picture-by-Picture" vám bude umožnené prepojiť dve rôzne zariadenia v rovnakom čase pri zachovaní obrazovej kvality originálu. Praktickým pomocníkom sa stane technológia PIP (obraz v obraze), ktorá vám umožní zmeniť veľkosť ďalšieho okna až na 25 % z celkovej veľkosti displeja, pričom ho budete môcť umiestniť na akékoľvek miesto na obrazovke.

Všetko pre váš komfort

Vaše pohodlie pri sledovaní zabezpečí veľkosť zakrivenia obrazovky v hodnote 1800R, ktoré kopíruje prirodzené zakrivenie ľudského oka a tak si sledovanie naozaj užijete. Únava vašeho zraku sa narozdiel od sledovania na plochých obrazovkách zníži vďaka zabudovanej technológii Flicker Free redukujúcej vyžarovanie modrého svetla. Nápomocný je aj režim Šetrenia zraku. Monitor má vo svojej bohatej výbave aj stojan, ktorého úlohou je zaistiť váš komfort. Monitor môžete otáčať, naklánať a nastavovať jeho výšku jednoducho a rýchlo.

Praktický a funkčný

Nestrácajte už čas preklikávaním sa medzi úlohami. Za pomoci doplnkového softvéru Easy setting box S/W budete môcť obrazovku jednoducho rozdeliť na viacero menších okien rôznych veľkostí a ľubovoľne ich rozmiestniť po celej ploche obrazovky. Nie len vnútro, ale aj celý zovňajšok monitora je navrhnutý, aby ovplýval ako štýlovým dizajom tak aj funkčnosťou. Na zadnej časti zariadenia môžeme nájsť praktické miesto, do ktorého je možné skryť všetky káble a zachovať tak čistotu dizajnu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 34 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3440x1440

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 34 "
iRozlíšenie displeja (px): 3440x1440
Pomer strán: 21:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 811,4 mm
Výška: 538,9 mm
Dĺžka: 298,6 mm
Hmotnosť: 8,3 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: HDMI, DP káble

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 57 W

Ostatné

Kód produktu: LC34H890WJUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore