Samsung LED Cover Case puzdro pre Samsung Galaxy S21+ biela


  Pre uhlopriečku: 6.7 ", Typ krytu: Zadný kryt, Pre model: Samsung Galaxy S21+,

  Farba


  Cena 42,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,86 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Zadný kryt Samsung LED Cover Case v bielej farbe určené pre smartfón Samsung Galaxy S21+. Poskytuje spoľahlivú ochranu telefónu pred pádom alebo poškodením. Zároveň umožňuje komfortné používanie bez obmedzení. Je vyrobené z kvalitného textilného materiálu. Originálne príslušenstvo.

  Inovatívny kryt s LED diódami 

  Ochráňte váš smartfón Galaxy, zostaňte plne informovaní a ohromte svoje okolie. Samsung LED Cover zobrazí na zadnej strane dvojvrstvového krytu text, ikony a animácie pomocou štýlových LED diód. Zdvihnite svoj smartfón, otočte ho displejom nadol alebo s ním zatraste a zobrazte originálne svoje nové správy, prichádzajúce hovory či momentálnu náladu. Dizajn s dymovým efektom následne dopomôže k ešte žiarivejšiemu vyobrazeniu LED svetla. 

  Väčšie ikony pre lepšiu orientáciu 

  Spoločnosť Samsung osadila zadný kryt veľkou LED plochou, ktorá prináša viac slobody a kreativity. Text, animácia, ikony ‒ všetko zobrazíte jasne a prehľadne.

  Vyrobte si vlastné emoji

  Nevybrali ste si zo širokej ponuky až 40 prednastavených emotikonov? Vytvorte si jednoducho vlastné vizuály ‒ stačí nasadiť kryt na váš smartfón, nainštalovať optimalizovanú aplikáciu a začať tvoriť. Svoj výtvor stačí už len pomenovať, uložiť a nechať ho zažiariť na zadnej strane vášho zariadenia. 


   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Pre uhlopriečku 6.7 "
  Typ krytu Zadný kryt
  Pre model Samsung Galaxy S21+

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Samsung LED Cover Case puzdro pre Samsung Galaxy S21+ biela

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené