Samsung LED Cover pre Samsung Galaxy S20, biela

  • Výpredaj −27 %

Pre uhlopriečku: 6.2 ", Typ krytu: Zadný kryt, Pre model: Samsung Galaxy S20,


Cena 39,90 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 54,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Originálne puzdro Samsung LED Cover v bielom prevedení určené pre smartfón Samsung Galaxy S20. Chráni ho pred nástrahami každodenného používania ako sú škrabance či pád. Zadný kryt v sebe ukrýva zabudované LED diódy, takže vaše puzdro bude posiate drobnými svetielkami. LED diódy vás upozornia na prichádzajúce hovory, správy a výdrž batérie. Aj počas používania umožňuje jednoduchý prístup ku konektorom, tlačidlám a fotoaparátu.

Nechajte váš kryt zažiariť

Po položení vášho smartfónu displejom nadol váš zrak poteší zadný kryt s LED svetielkami v úlohe nočnej oblohy. Telefón sa tak stane stredobodom pozornosti na každom večierku. Navyše si môžete dobu trvania tohto predstavenia nastaviť podľa vlastného uváženia.


 


Multifunkčné LED svetielka

Okrem toho, že okolie potešia esteticky, spĺňajú LED svetielka aj funkciu praktickú. Na zadnom kryte vám totiž prostredníctvom sofistikovaných ikon zobrazia užitočné upozornenia v prípade prichádzajúceho hovoru, správy či zvoniaceho budíka. Môžete ich dokonca aj synchronizovať s chatovacími aplikáciami.


Pripravte sa, pozor, úsmev !

Všetci stihnú dobehnúť a zaujať tú najlepšiu pózu. Skupinové fotografie sú s krytom LED Cover jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Stačí sa pozrieť na šikovné odpočítavanie pod fotoaparátom smartfónu a budete presne vedieť, kedy zariadenie cvakne.


Zábava na zadnom kryte

Nočná obloha nie je to jediné, čo dokážu vyčarovať LED svetielka na zadnom kryte. K dispozícii sú tiež špeciálne ikonky, ktorými pobavíte všetkých vôkol vás. Či už pôjde o zvieratká, smajlíkov či ikonu darčeka. 


Elegantná súhra

Vytvorte dokonalú štýlovú harmóniu krytu so smartfónom Galaxy S20 od spoločnosti Samsung. Zlaďte ich prostredníctvom exkluzívnych tapiet, ktoré nájdete v aplikácii Samsung Galaxy Friends.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.2 "
Typ krytu Zadný kryt
Pre model Samsung Galaxy S20

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung LED Cover pre Samsung Galaxy S20, biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené