Samsung LED Cover pre Samsung Galaxy S20+, ružová

Cena:
54,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Originálne puzdro Samsung LED Cover v ružovom prevedení určené pre smartfón Samsung Galaxy S20+. Chráni ho pred nástrahami každodenného používania ako sú škrabance či pád. Zadný kryt v sebe ukrýva zabudované LED diódy, takže vaše puzdro bude posiate drobnými svetielkami. LED diódy vás upozornia na prichádzajúce hovory, správy a výdrž batérie. Aj počas používania umožňuje jednoduchý prístup ku konektorom, tlačidlám a fotoaparátu.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Nechajte váš kryt zažiariť

Po položení vášho smartfónu displejom nadol váš zrak poteší zadný kryt s LED svetielkami v úlohe nočnej oblohy. Telefón sa tak stane stredobodom pozornosti na každom večierku. Navyše si môžete dobu trvania tohto predstavenia nastaviť podľa vlastného uváženia.

 

Multifunkčné LED svetielka

Okrem toho, že okolie potešia esteticky, spĺňajú LED svetielka aj funkciu praktickú. Na zadnom kryte vám totiž prostredníctvom sofistikovaných ikon zobrazia užitočné upozornenia v prípade prichádzajúceho hovoru, správy či zvoniaceho budíka. Môžete ich dokonca aj synchronizovať s chatovacími aplikáciami.

Pripravte sa, pozor, úsmev !

Všetci stihnú dobehnúť a zaujať tú najlepšiu pózu. Skupinové fotografie sú s krytom LED Cover jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Stačí sa pozrieť na šikovné odpočítavanie pod fotoaparátom smartfónu a budete presne vedieť, kedy zariadenie cvakne.

 

Zábava na zadnom kryte

Nočná obloha nie je to jediné, čo dokážu vyčarovať LED svetielka na zadnom kryte. K dispozícii sú tiež špeciálne ikonky, ktorými pobavíte všetkých vôkol vás. Či už pôjde o zvieratká, smajlíkov či ikonu darčeka. 

Elegantná súhra

Vytvorte dokonalú štýlovú harmóniu krytu so smartfónom Galaxy S20+ od spoločnosti Samsung. Zlaďte ich prostredníctvom exkluzívnych tapiet, ktoré nájdete v aplikácii Samsung Galaxy Friends.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,7 "
Typ krytu: Zadný kryt

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,7 "
Originálne príslušenstvo: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová

Dizajn

Typ krytu: Zadný kryt

Materiál

Materiál: Polyurethane

Ďalšie parametre

Pre model: Samsung Galaxy S20+

Ostatné

Kód produktu: EF-KG985CPEGEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore