Samsung LED View Cover pre Samsung Galaxy S20, biela

  • Výpredaj −24 %

Pre uhlopriečku: 6.2 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy S20,


Cena 49,00 €

Zľava 24 % z pôvodnej ceny: 64,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Originálne puzdro Samsung LED View Cover v bielom prevedení pre telefón Samsung Galaxy S20. Poskytuje každodennú ochranu proti poškriabaniu, nárazom a ďalšiemu opotrebovaniu. Toto knižkové puzdro je navrhnuté tak, aby chránilo nielen prednú a zadnú stranu telefónu, ale aj jeho hrany. Kopíruje jeho tvar a zároveň ponecháva prístup k všetkým ovládacím prvkom. Puzdro sa pýši užitočnými funkciami ako je zobrazovanie základných notifikácií, prichádzajúcich hovorov a času. Priamo v telefóne si možno nastaviť rôzne piktogramy, pre vaše obľúbené kontakty a vy tak presne viete, kto vám volá aj bez otvorenia puzdra.

Nič vám neunikne

Udržujte váš smartfón štýlový a v bezpečí bez toho, že by ste prichádzali o dôležité notifikácie. Stačí, keď si na upozornenie na vašom Samsung Galaxy S20 nastavíte LED ikonku podľa vášho gusta. Vždy tak ostanete informovaní a v obraze.

Základné položky pri sebe

Noste to najdôležitejšie stále so sebou a ostaňte pri tom v absolútnom komforte. Kryt LED View Cover je vybavený šikovnou priehradkou, do ktorej je možné uložiť dôležité karty či dokonca peniaze. Pri potulkách mestom tak budete pripravení takmer na všetko.

Môžete sa spoľahnúť

Sofistikovaný kryt LED View Cover popri skvelých funkciách a praktických riešeniach nezabúda na to najdôležitejšie – bezpečnosť. Smartfón totiž spoľahlivo ochráni z prednej i zadnej strany.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.2 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy S20

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung LED View Cover pre Samsung Galaxy S20, biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené