Samsung LED View Cover pre Samsung Galaxy S20, modrá

Cena:
64,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Originálne puzdro Samsung LED View Cover v modrom prevedení pre telefón Samsung Galaxy S20. Poskytuje každodennú ochranu proti poškriabaniu, nárazom a ďalšiemu opotrebovaniu. Toto knižkové puzdro je navrhnuté tak, aby chránilo nielen prednú a zadnú stranu telefónu, ale aj jeho hrany. Kopíruje jeho tvar a zároveň ponecháva prístup k všetkým ovládacím prvkom. Puzdro sa pýši užitočnými funkciami ako je zobrazovanie základných notifikácií, prichádzajúcich hovorov a času. Priamo v telefóne si možno nastaviť rôzne piktogramy, pre vaše obľúbené kontakty a vy tak presne viete, kto vám volá aj bez otvorenia puzdra.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Nič vám neunikne

Udržujte váš smartfón štýlový a v bezpečí bez toho, že by ste prichádzali o dôležité notifikácie. Stačí, keď si na upozornenie na vašom Samsung Galaxy S20 nastavíte LED ikonku podľa vášho gusta. Vždy tak ostanete informovaní a v obraze.

Základné položky pri sebe

Noste to najdôležitejšie stále so sebou a ostaňte pri tom v absolútnom komforte. Kryt LED View Cover je vybavený šikovnou priehradkou, do ktorej je možné uložiť dôležité karty či dokonca peniaze. Pri potulkách mestom tak budete pripravení takmer na všetko.

Môžete sa spoľahnúť

Sofistikovaný kryt LED View Cover popri skvelých funkciách a praktických riešeniach nezabúda na to najdôležitejšie – bezpečnosť. Smartfón totiž spoľahlivo ochráni z prednej i zadnej strany.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,2 "
Typ krytu: Knižkové puzdro

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,2 "
Originálne príslušenstvo: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá

Dizajn

Typ krytu: Knižkové puzdro

Materiál

Materiál: textil

Ďalšie parametre

Pre model: Samsung Galaxy S20

Ostatné

Kód produktu: EF-NG980PLEGEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore