Samsung LED View puzdro pre Galaxy S9+, modré

Predaj tohto produktu bol ukončený

Popis produktu

Praktické a originálne notifikácie

S ochranným krytom LED View Cover pre smartfón Samsung Galaxy S9 vám neunikne žiadna dôležitá notifikácia. Praktický LED displej na prednej časti púzdra totiž dokáže zobraziť nielen aktuálny čas, ale tiež rôzne ikony, ktoré ľahko priradíte jednotlivým kontaktom. Takže na prichádzajúci hovor vás originálne upozorní vami vybraný obrázok. Naviac môžete využiť ako ponuku tých vopred pripravených, tak možnosť vytvoriť si svoje vlastné. K dispozícii je až 54 predinštalovaných ikon s možnosťou vytvorenia až 60 ďalších.

Púzdro pre telefón aj kartu

Váš smartfón nie je jedinou vecou, ktorú potrebujete mať často po ruke. Platobné alebo prístupové karty je takisto nutné mať často okamžite k dispozícii. Vďaka krytu LED View Cover od spoločnosti Samsung budete mať na dosah oboje. Štýlové púzdro pre Galaxy S9 je totiž vybavené praktickým riešením, do ktorého uschováte ľubovoľnú kartu. 

Odolný a pohodlný dizajn

Kryt pre Samsung Galaxy S9 LED View Cover bol vytvorený nielen s ohľadom na ochranu vášho mobilného telefónu pred poškodením. Túto úlohu plní na výbornú, zároveň je však vďaka použitému poťahovému materiálu so štruktúrou jemnej tkaniny tiež zárukou pohodlnej manipulácie so smartfónom aj pri jeho dlhodobom používaní.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,2 "
Typ krytu: Knižkové puzdro

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,2 "
Originálne príslušenstvo: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá

Dizajn

Typ krytu: Knižkové puzdro

Materiál

Materiál: Polyester

Ďalšie parametre

Pre model: Samsung Galaxy S9+

Ostatné

Kód produktu: EF-NG965PLEGWW

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore