Samsung LED View puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová


  Pre uhlopriečku: 6.2 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy S21,

  Farba


  Cena 49,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Originálne puzdro Samsung LED View vo fialovom prevedení pre telefón Samsung Galaxy S21 poskytuje každodennú ochranu proti poškriabaniu, nárazom a ďalšiemu opotrebovaniu. Toto knižkové puzdro je navrhnuté tak, aby chránilo nielen prednú a zadnú stranu telefónu, ale aj jeho hrany. Kopíruje jeho tvar a zároveň ponecháva prístup k všetkým ovládacím prvkom. Jednou z hlavných funkcií je zobrazovanie základných notifikácií, prichádzajúcich hovorov a času. V puzdre sa nachádza aj praktický slot pre kreditnú kartu.

  Svieži vzhľad a top ochrana smartfónu

  Špeciálna antimikrobiálna vrstva na povrchu vášho puzdra S21 LED View Cover mu predlžuje životnosť tým, že zabraňuje nežiaducemu mikrobiálnemu rastu. Môžete sa tak naplno venovať zábave na vašom smartfóne bez obáv z baktérií a iných nečistôt.

   

  Telefonujte jedným dotykom

  Objavte puzdro, ktoré kráča s rýchlym tempom doby. Neobťažujte sa s otváraním, telefón môžete bez problémov ovládať aj cez zatvorený kryt. Puzdro S21 LED View Cover je vybavené aktívnymi ikonami, ktoré vás budú informovať o prichádzajúcich hovoroch ‒ stačí len jeden dotyk a ste na príjme. 

   

  Uschová aj vaše karty

  Otravuje vás nosiť telefón i doklady po vreckách? Teraz môžete mať všetko prehľadne na jednom mieste. Stačí otvoriť flipové puzdro a do decentnej kapsičky uložiť karty, ktoré budete mať takto vždy poruke. 

   

  Prehľadné LED ikonky 

  Majte prehľad počas celého dňa. Nemusíte otvárať kryt, sofistikovaný systém LED ikon vás bude okamžite informovať o prichádzajúcich notifikáciách. A keby sa vám nepáčili, môžete si ich prispôsobiť a priradiť ku kontaktom alebo jednotlivých aplikáciám. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Pre uhlopriečku 6.2 "
  Typ krytu Knižkové puzdro
  Pre model Samsung Galaxy S21

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Samsung LED View puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené