Samsung LED View puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová


  Pre uhlopriečku: 6.2 ", Typ krytu: Zadný kryt, Pre model: Samsung Galaxy S21,

  Farba


  Cena 42,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,86 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Originálne puzdro Samsung v modernom fialovom prevedení je kompatibilné s telefónom Samsung Galaxy S21. Spoľahlivo chráni zadnú stranu, boky a rohy telefónu. Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Prístup ku konektorom a všetkým ovládacím prvkom umožňuje aj naďalej používanie bez obmedzení.

  Inovatívny kryt s LED diódami

  Ochráňte váš smartfón Galaxy, zostaňte plne informovaní a ohromte svoje okolie. Samsung LED Cover zobrazí na zadnej strane dvojvrstvového krytu text, ikony a animácie pomocou štýlových LED diód. Zdvihnite svoj smartfón, otočte ho displejom nadol alebo s ním zatraste a zobrazte originálne svoje nové správy, prichádzajúce hovory či momentálnu náladu. Dizajn s dymovým efektom následne dopomôže k ešte žiarivejšiemu vyobrazeniu LED svetla

  Väčšie ikony pre lepšiu orientáciu 

  Spoločnosť Samsung osadila zadný kryt veľkou LED plochou, ktorá prináša viac slobody a kreativity. Text, animácia, ikony ‒ všetko zobrazíte jasne a prehľadne. 


  Vyrobte si vlastné emoji

  Nevybrali ste si zo širokej ponuky až 40 prednastavených emotikonov? Vytvorte si jednoducho vlastné vizuály ‒ stačí nasadiť kryt na váš smartfón, nainštalovať optimalizovanú aplikáciu a začať tvoriť. Svoj výtvor stačí už len pomenovať, uložiť a nechať ho zažiariť na zadnej strane vášho zariadenia. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Pre uhlopriečku 6.2 "
  Typ krytu Zadný kryt
  Pre model Samsung Galaxy S21

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Samsung LED View puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené