Samsung LED View puzdro pre Samsung Galaxy S21+ fialová


  Pre uhlopriečku: 6.7 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy S21+,

  Farba


  Cena 49,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Originálne puzdro Samsung LED View Cover vo fialovom prevedení je kompatibilné s telefónom Samsung Galaxy S21+. Poskytuje každodennú ochranu proti poškriabaniu, nárazom a ďalšiemu opotrebovaniu. Knižkové puzdro je navrhnuté tak, aby chránilo nielen prednú a zadnú stranu telefónu, ale aj jeho hrany. Kopíruje jeho tvar a zároveň ponecháva prístup k všetkým ovládacím prvkom. Puzdro disponuje funkciami ako je zobrazovanie základných notifikácií, prichádzajúcich hovorov a času. Priamo v telefóne si možno nastaviť rôzne piktogramy, pre vaše obľúbené kontakty a vy tak presne viete, kto vám volá aj bez otvorenia puzdra. K dispozícii je tiež praktické vrecko na kreditnú kartu.

  Svieži vzhľad a top ochrana smartfónu

  Špeciálna antimikrobiálna vrstva na povrchu vášho puzdra S21+ LED View Cover mu predlžuje životnosť tým, že zabraňuje nežiaducemu mikrobiálnemu rastu. Môžete sa tak naplno venovať zábave na vašom smartfóne bez obáv z baktérií a iných nečistôt.

   

  Telefonujte jedným dotykom

  Objavte puzdro, ktoré kráča s rýchlym tempom doby. Neobťažujte sa s otváraním, telefón môžete bez problémov ovládať aj cez zatvorený kryt. Puzdro S21+ LED View Cover je vybavené aktívnymi ikonami, ktoré vás budú informovať o prichádzajúcich hovoroch ‒ stačí len jeden dotyk a ste na príjme. 

   

   

  Uschová aj vaše karty

  Otravuje vás nosiť telefón i doklady po vreckách? Teraz môžete mať všetko prehľadne na jednom mieste. Stačí otvoriť flipové puzdro a do decentnej kapsičky uložiť karty, ktoré budete mať takto vždy poruke. 

   

   

  Prehľadné LED ikonky

  Majte prehľad počas celého dňa. Nemusíte otvárať kryt, sofistikovaný systém LED ikon vás bude okamžite informovať o prichádzajúcich notifikáciách. A keby sa vám nepáčili, môžete si ich prispôsobiť a priradiť ku kontaktom alebo jednotlivých aplikáciám. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Pre uhlopriečku 6.7 "
  Typ krytu Knižkové puzdro
  Pre model Samsung Galaxy S21+

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Samsung LED View puzdro pre Samsung Galaxy S21+ fialová

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené