Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Dokonalé tóny 

Aj vy patríte medzi milovníkov dobrej hudby? V tom prípade si určite zaobstarajte tieto špičkové slúchadlá Samsung Level U Pro ANC. Svojim dôsledným spracovaním chránia až voči 20 dB nežiaduceho vonkajšieho hluku. Aj naďalej tak budete môcť počúvať všetky svoje obľúbené sklady. Spolu s nimi sa ponoríte ho hlbokých a jasných tónov, ktoré Vás úplne strhnú. Po jednoduchej synchronizácii prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth ich môžete začať okamžite používať. 

Kvalitná konštrukcia 

Slúchadlá disponujú dvomi naozaj výkonnými meničmi, a to 13 milimetrovým dynamickým a 13 milimetrovým piezoelektrickým. Už teraz sa môžete tešiť na bohatý a čistý zvuk naprieč celého rozsahu. S nastaviteľnou konštrukciou s uretánovými kĺbmi sú Samsung Level U Pro ANC zárukou pohodlnej obsluhy aj počas niekoľkých hodín. Pri počúvaní Vás nebude nič rušiť, nakoľko zabraňuje preniknutiu vonkajšieho hluku. 

Len jeden pohyb

Manipulácia i samotné ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, o čom sa aj samy rýchlo presvedčíte. Aj vďaka tomu budete stále zastihnuteľní a pripravení prijať telefonát. Jednoduchým otvorením magnetických mušlí hovory zdvihnete alebo playlist spustíte. Po zatvorení hudbu vypnete, prípadne hovor odmietnete. Čo sa týka ovládania, to je veľmi jednoduché. Disponuje dvomi tlačidlami pre zosilnenie (REW), zoslabenie (FF), jedným tlačidlom pre prehrávanie (pauza, volanie, Talk-in) a dvomi posunovacími klávesami (Zapnúť, ANC zapnúť / vypnúť). 

Odolnosť

Vďaka svojej kvalitnej konštrukcii a P2i nano povrchu budú ideálnym spoločníkom aj do náročnejších podmienok. Hravo si poradia so striekajúcou vodou či potom, čím sú použiteľné aj za daždivého počasia. Celkový zážitok z používania umocní aj intuitívna aplikácia, ktorou si viete nastaviť prichádzajúce notifikácie. Informovaní tak môžete byť o zmeškaných hovoroch, udalostiach či o stave Vašej batérie. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Samsung
iNFC: Nie
Rozhranie: micro USB
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 47 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: micro USB
Odnímateľný kábel: Nie

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: EO-BG935CWEGWW

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore