Samsung LS24E650PL vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 179,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

23,6-palcový monitor Samsung LS24E650PL vás ohromí svojou kvalitou obrazu a úsporou energie aj zraku. PLS panel ponúka Full HD rozlíšenie 1920 x 1080 a jasom 250cd/m2. Čas odozvy monitora sú 4ms. Monitor podporuje 16,7 milióna farieb. Vďaka širokému pozorovaciemu uhlu 178°, obraz monitora bude nádherný z každej strany. Monitor podporuje technológie MagicBright, MagicUpscale, Flicker Free, režim šetrenia zraku a Smart Eco Saving. Disponuje HDMI rozhraním, Display Portom, audio vstupom, vstupom pre slúchadlá a 2x USB rozbočovač. USB SoundBar sa postará o skvelá zvuk z monitora. Monitor v čiernej farbe skvele doplní váš pracovný stôl o kvalitné zobrazovacie zariadenie.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 17 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Kvalita obrazu

Vďaka širokému zornému uhlu 178° vodorovne aj zvislo si užijete množstvo zábavy a zároveň pohodlia. Optimálny a pohodlný zážitok zo sledovania z ľubovoľného uhla zaistí aj rozlíšenie Full HD. Čistý a ostrý obraz v rozlíšení 1920 x 1080 verne zobrazí všetok svoj obsah. S krátkym časom odozvy 4 ms, môžete sledovať rýchlu akciu na obrazovke zreteľne a plynule s menším pohybovým rozostrením.

Pohodlné sledovanie

Monitor Samsung LS24E650PL vám k dispozícii ponúka režim zníženia únavy očí. Vlnové dĺžky modrého svetla majú stlmujúci účinok na sietnicu, čo spôsobuje únavu. Režim na zníženie únavy očí optimalizuje pohodlie sledovania inteligentným znižovaním vyžarovania modrého svetla. Technológia Filicker Free znižuje blikanie obrazovky pre pohodlnejší zážitok zo sledovania.

Ekologická prevádzka

S ekologickou úsporou SMART znižuje monitor Samsung LS24E650PL spotrebu energie o 10% bez badateľných znížení kvality obrazu. Ekologické vypnutie napájania nespotrebuje v režime vypnutia žiadnu energiu. Vďaka časovaču vypnutia Plus, môžete jednoducho nastaviť automatické vypnutie monitora po uplynutí času alebo po určitej dobe nečinnosti, čím znížite spotrebu energie.

Dizajn monitoru

Celé telo monitoru Samsung LS24E650PL je vyrobené z 30% recyklovaného plastu. Mechanizmy a obvody monitora sú vyrobené bez obsahu PVC (okrem niektorých káblov), vďaka čomu je toto zariadenie ohľaduplnejšie voči životnému prostrediu. Výškovo nastaviteľný stojan je ergonomicky navrhnutý, aby ste mohli flexibilne nastaviť výšku do 130 mm. Jednoduché a plynulé naklonenie a otočenie obrazovky vám umožní pohodlné sledovanie aj pri práci v skupinách. S podporou štandardu VESA 100  x 100 je možné monitor upevniť na každú stenu.

Zvuk a pripojenie

So zvukový zariadením USB soundbar bude zvuk zaistený pomocou kvalitných reproduktorov v zadnej časti monitora Samsung LS24E650PL. Soundbar sa nenachádza v balení. Monitor poskytuje bezproblémové pripojenie k počítaču, notebooku, hernej konzole a k iným externým zariadeniam. Je vybavený viacerými portami, aby ste mohli pracovať na viacerých úlohách naraz. Disponuje portom HDMI, DisplayPort, vstup pre slúchadlá a Audio vstup. USB zariadenia pripojíte pomocou USB rozbočovača

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 23,6 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 23,6 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet VGA portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 554,6 mm
Výška: 330,5 mm
Dĺžka: 55,4 mm
Hmotnosť: 3,97 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Ostatné

Kód produktu: LS24E650PL/EN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore