Samsung Micro SDXC 128 GB EVO Plus + SD adaptér MB-MC128GA/EU

Cena:
29,49 €

Pôvodná cena 55,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,59 €

POPIS PRODUKTU

Doprajte svojim zariadením vyššiu kapacitu 128 GB a najvyššiu rýchlosť čítania aj zapisovanie dát v porovnaní s pamäťovými kartami v rovnakej triede. Pamäťová karta micro SDXC Samsung MB-MC128GA EVO Plus je ideálna pre 4K video v UHD rozlíšení. Vďaka svojmu výkonu a spoľahlivosti je dokonale stvorená, aby vám pomohla udržať všetky vaše spomienky.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 47 %

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Karta, ktorá prekračuje limity

Pamäťové karty MB-MC128GA EVO Plus s vysokou výdržou a spoľahlivosťou sú ako stvorené pre používanie v tých najextrémnejších podmienkach. Odteraz budete môcť prehrávať a nahrávať videá v 4K UHD kvalite bez akýchkoľvek obáv. S kartou EVO Plus budete môcť zaznamenať svet s jeho všetkými detailmi. Čítacia rýchlosť: až 100 MB/s, zapisovacia rýchlosť: až 90 MB/s.

Lepšia kompatibilita

Karta je kompatibilná s rôznymi zariadeniami bez ohľadu na to, či sú vybavené SD alebo micro SD slotom. Karta je vybavená SD adaptérom, ktorý je možné použiť pre takmer všetky zariadenia od rôznych značiek, ktoré podporujú SDXC karty. A pritom budete mať istotu, že výnimočná rýchlosť spolu s vysokým výkonom karty zostane zachovaná. Dokážete s ňou zaznamenať aj vysoko detailné 4K UHD videá.

Záruka

Samsung garantuje 10-ročnú záruku pamäťovej karty EVO Plus. Záruka na SD adaptér je obmedzená na 2 roky. Spoločnosť Samsung nie je zodpovedná za poškodenie a/alebo stratu dát a za výdaje spojené s obnovou dát na pamäťovej karte.

4-stupňová ochrana

Všetky vaše zážitky sú nenahraditeľné a odteraz sa stanú aj skutočne nezabudnuteľnými. Pamäťovú kartu EVO Plus výrobca vybavil 4-stupňovou ochranou, ktorá jej umožňuje zotrvať až 72 hodín v morskej vode, v extrémnych teplotách od -25°C do 85°C a zároveň si poradí aj s röntgenovým žiarením na letiskách či so silným magnetickým poľom do 15000 gausov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 128 GB
Rýchlosť čítania: 100 MB/s
Typ karty: Micro SDXC
Trieda rýchlosti: 10

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Dátové úložisko

iKapacita: 128 GB
Rýchlosť čítania: 100 MB/s

Pamäť

Typ karty: Micro SDXC
Trieda rýchlosti: 10

Ostatné

Kód produktu: MB-MC128GA/EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore