Samsung MG22M8074AT/EO

Typ ovládania: elektronické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 22 L, Mikrovlnný výkon: 850 W,

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Samsung MG22M8074AT/EO s grilom v nerezovo čiernej kombinácii má objem 22 l. Ponúka automatické recepty, funkciu grill 30 pre vytvorenie chrumkavého povrchu jedla. Senzor vlhkosti zabezpečí tie najlepšie výsledky. Funkcia Keep Warm pomáha zachovať správnu teplotu jedla bez toho aby ho prevarila. Funkcia Quick Defros umožňuje rovnomerné a rýchle rozmrazovanie. Interiér vstavanej mikrovlnnej rúry Samsung MG22M8074AT/EO má povrch z keramického smaltu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a zašpineniu. Ovládanie mikrovlnnej rúry je dotykové. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 850 W a výkon grilu 1100 W. K dispozícii je 6 úrovní výkonu. Dodávané príslušenstvo: rošt.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je dotykové. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Vstavaná mikrovlnná rúra Samsung MG22M8074AT/EO je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál. Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete zo 6 stupňov ohrevu s maximálnym mikrovlnným výkonom 850 W a výkonom grilu 1100 W.

Dokonale pripravené jedlá

Multifunkčná vstavaná mikrovlnná rúra má inteligentný senzor vlhkosti, ktorý dokáže jediným stlačením tlačidla zistiť vlhkosť vzduchu a prispôsobí čas a spôsob ohrevu pre dosiahnutie dokonalých výsledkov pri príprave jedál.

Ideálna textúra pokrmov

Pomocou tlačidla Grill+30sec dodáte vášmu jedlu ideálnu textúru a farbu. Pokrmy si zachovajú ideálny vzhľad aj skvelú chuť. Čas ohrevu zvýši o 30 sekúnd a prostredníctvom grilu máte k dispozícii chrumkavé a chutne vyzerajúce jedlo.

Ľahké čistenie

Vnútorný povrch vstavanej mikrovlnnej rúry je pokrytý keramickým smaltom. Ten je charakteristický svojou odolnosťou voči poškriabaniu a zároveň schopnosťou zabrániť ušpineniu. Jemný povrch sa ľahko udržuje v čistote, bez poškodenia a straty vzhľadu. Mikrovlnná rúra je zároveň odolná aj voči hrdzi a škrabancom.

S funkciou Keep Warm bude jedlo vždy teplé

V prípade, že pripravujete viac pokrmov naraz, určite oceníte funkciu Keep Warm. Tá zachová ideálnu teplotu jedla bez toho aby ho prevarila. Vďaka nej vyberiete z mikrovlnnej rúry jedlo čerstvé, teplé a navyše chutne pripravené rovno na servírovanie.

Rozmrazovanie

Mikrovlnná rúra disponuje tiež funkciou Quick Defrost, ktorá umožňuje rovnomerné a rýchle rozmrazovanie pokrmov. Rozmrazené potraviny si pritom zároveň zachovajú čerstvosť aj tvar aby ste si mohli vychutnávať delikátne mäso, ryby, chlieb, koláče, či ovocie kedykoľvek vás napadne.

Šetrný ECO mód

ECO Mód výrazne znižuje spotrebu energie. Je charakteristický najnižšou spotrebou v standby režime v priemysle. Ak práve nepotrebuje pripravovať žiadne jedlá, energia, ktorú spotebováva na udžiavanie svojho chodu je minimálna, čo vám ušetrí množstvo financií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 22 L
Mikrovlnný výkon 850 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung MG22M8074AT/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené