Samsung MS23K3555EW/EO vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Mikrovlnná rúra Samsung MS23K3555EW/EO v bielej farbe ponúka dokonalý dizajn a pokročilé technológie pre jej dokonalé využitie. Ovládanie je za pomoci tlačidiel a otočného voliča s prehľadným ľadovo modrým LED displejom. Okrem ohrievania predom pripravených pokrmov vám umožní rýchle varenie domácich jedál, varenie v špeciálnej nádobe na pare ryže alebo zeleniny a dokonca aj rozmrazovať potraviny. Vnútorný priestor mikrovlnej rúry Samsung MS23K3555EW/EO je z keramického smaltu s antibakteriálnou úpravou. Keramický smalt sa jednoducho čistí, nemení farbu a poskytuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu.

Zobraziť celý popis

Vystavené na 1 predajni

 • Výpredaj − 19 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Nadštandardný dizajn

Mikrovlnná rúra Samsung MS23K3555EW/EO v bielom prevedení  sa stane ozdobou vašej kuchyne.  Ovládanie je za pomoci tlačidiel a otočného voliča. Jednoduché ovládanie zabezpečí aj prehľadný a dostatočne veľký ľadovo modrý LED displej s hodinami. Disponuje vnútorným objemom 23 litrovotočným tanierom, vďaka ktorému jedlo prakticky rotuje pri zohrievaní. Jeho priemer je 28,8 cm.

 • Vnútorný priestor: (Š x V x H): 330 × 211 × 324 mm

Healthy Steam

Funkcie Healthy Steam a Glass Steamer vám umožňujú rýchlu a jednoduchú prípravu výživných a šťavnatých pokrmov. Potrebné je zvoliť veľkosť a druh pripravovaného jedla a mikrovlnná rúra automaticky nastaví optimálny čas zohrievania.

Majte jedlo vždy teplé

Ak pripravujete viacero jedál určite využijete funkciu mikrovlnnej rúry Keep Warm, ktorá pomocou grilovacieho ohrievača zachová správnu teplotu každého z pokrmov bez toho aby sa zbytočne prevarili. Vložené jedlá zostanú teplé a čerstvé aby bolo možné si ich vychutnať naplno.

Keramický vnútorný povrch

Mikrovlnná rúra disponuje vnútorným keramickým smaltovaným povrchom s dlhou životnosťou. Tento antibakteriálny povrch je odolný proti poškriabaniu a poskytuje jednoduchú údržbu bez používania agresívnych čistiacich prostriedkov. Antibakteriálne prevedenie zabezpečuje dokonale hygienické prostredie pre prípravu jedla.

Rýchle varenie

Mikrovlnnú rúru Samsung MS23K3555EW/EO môžete okrem ohrievania polotovarov využiť pre rýchle varenie, varenie v pare ryže a zeleniny či rozmrazovanie potravín. Vďaka prednastaveným režimom a predprogramovaným receptom vykúzlite naozaj skvelý obed alebo večeru. Pre prípravu jedla môžete využiť 6 úrovní výkonu. Dokonalé varenie zabezpečuje trojitá distribúcia mikrovĺn pre široké pokrytie priestoru. Mikrovlnka je vybavená aj praktickým odstraňovačom pachov, takže môžete pokojne pripravovať aj veľmi aromatické potraviny.

Quick Defrost

Vtedy, keď je potrebné rozmraziť rovnomerne jedlo stačí použiť funkciu Quick Defrost. Tá za pomoci špeciálneho algoritmu vypočíta ideálny čas potrebný pre rozmrazenie piatich typov pokrmov. Vďaka tomu šetrí váš drahocenný čas.

Odstraňuje pachy

Inteligentná mikrovlnná rúra zabraňuje i zápachu z jedál a ich rozširovaniu do priestorov kuchyne. Vďaka nastaveniu programu Deodorization na odstránenie pachov sa vzduch vo vnútri rozptýli a eliminuje akýkoľvek zápach. Vaše jedlá tak budú mať vždy čerstvú a lahodnú chuť.

ECO režim

Okrem dokonalého výkonu varenia poskytuje rúra nízku spotrebu elektrickej energie. Stlačením jedného tlačidla nastavíte režim ECO pre najnižší príkon v pohotovostnom režime. Zníženou spotrebou elektrickej energie chránite nielen životné prostredie, ale zároveň ušetríte finančné prostriedky.

Praktické funkcie

Okrem automatického varenia môžete využiť funkciu rozmrazovania. Maximálny čas varenia je 99 minút s nastavením po 30 sekundách. Na ukončení varenia vás upozorní akustická signalizácia. Pre bezpečné používanie je mikrovlnná rúra vybavená detskou poistkou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Počet programov: 31
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Nie
Vnútorný objem: 23 L
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Vnútorný objem: 23 L
Mikrovlnný výkon: 800 W
Deakt. otočného taniera: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 48,9 cm
Výška: 27,5 cm
Hĺbka: 37,4 cm
Hmotnosť: 13,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 28,8cm tanier

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 31
Gril: Nie
Integrované hodiny: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Ostatné

Kód produktu: MS23K3555EWEO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore