Samsung NV70K2340RS/EO

Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 68 l, Počet funkcií: 9, Vstavaný displej: Áno, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril: Áno, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Samsung NV70K2340RS/EO Dual Fan v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A. Má 2 ventilátory, ktoré sa točia opačným smerom a tak rovnomerne distribujú teplo. Vnútorný priestor je pokrytý keramickým smaltom, jeho objem je 68 litrov. Čistenie vstavanej rúry Samsung NV70K2340RS/EO je veľmi jednoduché, pomocou katalýzy vďaka ktorej zostane povrch čistý. Ponúka 9 funkcií pečenia a 20 automatických programov, ktoré si nastavíte pomocou 2 otočných voličov a LED displeja s dotykovým ovládaním a modrým podsvietením. Dvierka sú vybavené trojitým sklom. K dispozícii má aj 1 úroveň teleskopických roštov. Dodávané príslušenstvo: štvorcový plech, rošt, teleskopický výsuv.

 

 

Vstavaná rúra Dual Fan

S touto vstavanou elektrickou rúrou Samsung NV70K2340RS/EO Dual Fan máte možnosť piecť neobmedzene aj pri dvoch rôznych teplotách. Rúra má 2 ventilátory, kotré sa točia opačným smerom aby bolo teplo rovnomerne rozptyľované. Vaše pokrmy sa varia pri rovnakej teplote a rýchlosti. Zároveň je výhodou, že rúra sa zohrieva omnoho rýchlejšie a teda je energeticky úspornejšia. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 9 druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 275 °C a tiež 20 automatickými programami. Je zaradená do energeticky úspornej triedy A. Vnútorný priestor je vyrobený z keramického smaltu, čo je vysoko hodnotná povrchová úprava rúry.  Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

  • Funkcie rúry: horný gril, dolný gril, horný ohrev+para, široký gril, Eco gril, spodný ohrev + para, para.

Dokonale čistá bez väčšej námahy

Katalytický systém čistenia vám uľahčí udržiavanie vnútorného povrchu rúry v dobrej kondícii. Katalytická vložka zadnej časti absorbuje do seba mastnotu, ktorá vzniká počas pečenia. Následne sa pri vysokej teplote všetky zvyšky zoxidujú.

Ľahká manipulácia s plechmi

Jednoduché vlkadanie a vyberanie plechov umožňuje teleskopická lišta. Uľahčí manipuláciu, bez námahy sa zasúva a vysúva, čo určite oceníte aj pri horúcich plechoch, otáčaní a dochucovaní pokrmov.

Navaríte viac jedál s kapacitou 68 litrov

Rúra s dostatočnou kapacitou vnútorného priestoru až 68 l umožňuje prípravu aj zložitejších jedál. Pripravte si v domácom prostredí naraz veľké množstvo rozdielnych pokrmov napríklad pre dokonalý večierok. V prípade potreby v nej pohodlne upečiete aj obrovského moriaka.

Ochrana pred prepätím

Vstavaná rúra má funkciu ochrany pred prepätím. Tá zabraňuje elektrickému poškodeniu alebo skratu, ktorý môže spôsobovať nestabilné napätie. V okamihu je schopná rozpoznať zvýšené napätie a automaticky preruší napájanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 68 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung NV70K2340RS/EO

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Radoslav

8. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca