Samsung NV70M3541RS/EO

Zobraziť

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 68 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3950 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Samsung NV70M3541RS/EO Dual Cook v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Vnútorný objem je 68 litrov. Rúra Dual Cook s dvomi varnými zónami umožňuje nastaviť 2 rôzne teploty nezávisle na sebe. Čistenie vstavanej rúry Samsung NV70M3541RS/EO je veľmi jednoduché, pomocou katalýzy zostane povrch čistý. Povrch je pokrytý keramickým smaltom. Ponúka 9 funkcií pečenia, ktoré si nastavíte pomocou 2 otočných voličov a LED displeja s dotykovým ovládaním a modrým podsvietením. Dvierka sú vybavené trojitým sklom. K dispozícii má aj 1 úroveň teleskopických roštov. Dodávané príslušenstvo: štvorcový plech, rošt, teleskopický výsuv.

 

 

Vstavaná rúra Dual Cook

S touto vstavanou elektrickou rúrou Samsung NV70M3541RS/EO Dual Cook máte možnosť piecť neobmedzene aj pri dvoch rôznych teplotách. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 9 druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 275 °C a je zaradená do energeticky úspornej triedy A. Vnútorný priestor je vyrobený z keramickým smaltom čo je vysoko hodnotná povrchová úprava rúry.  Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Navaríte efektívne viac jedál

Vstavaná rúra Dual Cook je maximálne flexibilná. Umožňuje uvariť aj viac jedál súčasne s nezávislým nastavením teplôt a času pečenia pri dosiahnutí optimálnych výsledkov. Použiť je možné hornú a dolnú varnú zónu samostatne nezávisle ods seba alebo celý priestor pre prípravu väčších jedál. Pripravíte tak pestré nedeľné menu s najchutnejšími lahôdkami v pohodlí domova.

Dokonale čistá bez väčšej námahy

Katalytický systém čistenia vám uľahčí udržiavanie vnútorného povrchu rúry v dobrej kondícii. Katalytická vložka zadnej časti absorbuje do seba mastnotu, ktorá vzniká počas pečenia. Následne sa pri vysokej teplote všetky zvyšky zoxidujú.

Navaríte viac jedál s kapacitou 68 litrov

Rúra s dostatočnou kapacitou vnútorného priestoru až 68 l umožňuje prípravu aj zložitejších jedál. Pripravte si v domácom prostredí naraz veľké množstvo rozdielnych pokrmov napríklad pre dokonalý večierok. V prípade potreby v nej pohodlne upečiete aj obrovského moriaka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 68 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3950 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung NV70M3541RS/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

robert

10. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • zatiaľ sme s ňou spokojný, to sme ju používali 3krát
  • škoda, že nie je slovenský návod, iba poľský. slovenský nám stiahli z internetu

ako som napísal vyššie, zatiaľ spokojný