Samsung NV75N5671RS/OL

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 75 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3950 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 10,


Cena 649,00 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 739,00 € Zobraziť nápoveď

12,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Samsung NV75N5671RS/OL v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A+. Rúra Dual cook Flex má flexibilné dvierka, ktoré je možné otvoriť buď ako hornú polovicu bez ubúdania tepla v spodnej časti alebo klasicky bez celé bez oddelených zón. Umožňuje pripravovať v hornej aj dolnej zóne súčašne dva rôzne pokrmy s nezávisle nastavenými teplotami. Čistenie vstavanej rúry Samsung NV75N5671RS/OL je veľmi jednoduché, pomocou pyrolýzy zostane povrch čistý. Vnútorný objem rúry dosahuje 75 l. Povrch je pokrytý keramickým smaltom. Ponúka 10 funkcií pečenia, ktoré si nastavíte pomocou 2 otočných voličov a LED displeja s dotykovým ovládaním a modrým podsvietením. Dvierka sú vybavené štvoritým sklom. K dispozícii má aj 1 úroveň teleskopických roštov. Dodávané príslušenstvo: štvorcový plech, rošt, teleskopický výsuv a kuchárska kniha v anglickom jazyku.

 

 

Praktická rúra Dual Cook Flex

S touto vstavanou elektrickou rúrou Samsung NV75N5671RS/OL s flexibilnými dvierkami Dual Cook Flex máte možnosť piecť neobmedzene aj pri dvoch rôznych teplotách.. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 10 druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 275 °C a je zaradená do energeticky úspornej triedy A+. Vnútorný priestor je vyrobený z keramickým smaltom čo je vysoko hodnotná povrchová úprava rúry.  Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Flexibilné dvere s 2 spôsobmi otvárania

S touto vstavanou rúrou máte možnosť si vyskúšať variabilné spôsoby pri varení rôznych pokrmou vďaka flexibilným dvierkam. Umožňuje otvoriť buď hornú polovicu dvier s použitím vrchnej zóny pre prípavu menších jedál. Pričom môžete jednocucho kontrolovať proces pečenia bez ubúdania tepla v spodnej časťi. Druhou možnosťou je otváranie celých dvierok a použitie celého priestoru rúry bez oddelených zón.

Navaríte efektívne viac jedál

Vstavaná rúra Dual Cook Flex umožňuje uvariť aj viac jedál súčasne s nezávislým nastavením teplôt a času pečenia s optimálnymi výsledkami. Použiť je možné hornú a dolnú zónu samostatne alebo súčasne. Pripravíte tak pestré nedeľné menu s najchutnejšími lahôdkami v pohodlí domova.

Neplytvá teplom, energiou a časom

Dual Cook Flex™ vstavaná rúra šetrí čas aj energiu pri bežnej príprave obľúbených pokrmov v domácnosti. Použitím hornej pečúcej zóny sa zníži čas varenia až o 22 % a spotrebuje o 20 % energie menej v porovnaní s ohrievaním v celej rúre.

*Celková spotreba energie sa znížila o 20,8 % a doba varenia sa znížila o 21,8 % podľa výsledkov interných testov založených na skúšobnom protokole IEC-60350 (malé koláče, konvekcia 155 ℃ v porovnaní s celým oddelením). **Skutočná úspora sa môže líšiť v závislosti od typu použitých potravín, spôsobu použitia a ďalších faktorov.

Dokonale čistá bez väčšej námahy

Rúra s pyrolytickým čistením prináša čistý priestor bez zdĺhavého drhnutia a potreby použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Pyrolytický systém čistenia ohreje vnútorný priestor rúry tak, aby spáliv všetky zvyšky a tuk vznikajúci pri pečení. Povrch rúry tak zostane bez jedinej škvrny. Jemný prach potom stačí jednoducho utrieť handričkou.

Navaríte viac jedál s kapacitou 75 litrov

Rúra s dostatočnou kapacitou vnútorného priestoru až 75 l umožňuje prípravu aj zložitejších jedál. Pripravte si v domácom prostredí naraz veľké množstvo rozdielnych pokrmov napríklad pre dokonalý večierok. V prípade potreby v nej pohodlne upečiete aj obrovského moriaka.

Ľahká manipulácia s plechmi

Jednoduché vlkadanie a vyberanie plechov umožňuje teleskopická lišta. Uľahčí manipuláciu, bez námahy sa zasúva a vysúva, čo určite oceníte aj pri horúcich plechoch, otáčaní a dochucovaní pokrmov.

Pohodlná príprava

Vstavaná rúra ponúka viac druhov ohrevu, k dispozícii je aj 40 automatických programov pre varenie a pečenie so singleCooking, ktoré spustíte automaticky pomocou tlačidla. Stačí zadať hmotnosť a druh jedla. DualCooking ponúka 10 automaticých programov. Rýchly predohrev ušetrí mnoštvo času. Pomocou horného a dolného ohrevu vnútorný priestor zohreje rýchlejšie, vďaka čomu môžete začať skôr s prípravou jedál. Vyprážajte ako šéfkuchár. Špeciálny režim zohreje najprv rúru na 220  ° C pre opečenie a potom automaticky prispôsobí nižšiu teplotu. Pripravované mäso tak bude mať ideálnu konzistenciu s prepečenou kôrkou.

Dodávané príslušenstvo: štvorcový plech, rošt, teleskopický výsuv a kuchárska kniha v anglickom jazyku. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 75 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3950 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 10

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung NV75N5671RS/OL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jaroslav

6. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Celková spokojnosť
  • Žiadne

Spokojný s nákupom aj so spotrebičom... odporúčam