Samsung NV75N7677RS/EO

Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 75 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 1200 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 50,

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart rúra Samsung NV75N7677RS/EO s pyrolitickým čistením je zaradená v energetickej triede A+. Kapacita vnútorného priestoru je 75 litrov. Dual Cook Flex rúra umožňuje použiť hornú a dolnú zónu súčasne s rôznymi nastaveniami teploty a času pre dosiahnutie dokonalých výsledkov pečenia. Flexibilné dvierka je možné otvárať celé alebo len ich hornú polovicu, čím ušetríte energiu. Intuitívny sprievodca varením odporučí optimálne nastavenia pre prípravu pokrmov. Funkcia môj recept umožňuje uložiť obľúbené spôsoby prípravy a následne ich v budúcnosti využiť opakovane. Vstavanú rúru Samsung NV75N7677RS/EO je možné ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi nadiaľku. Môžete ju preohriať alebo vypnúť, či skontrolovať alebo upraviť teplotu a čas prípravy. Čistenie rúry sa realizuje prostredníctvom pyrolízy. Dvojúrovňové teleskopické pojazdy pomôžu pri manipulácii s horúcim plechmi.

 

 

Praktická rúra Dual Cook Flex

S touto vstavanou smart elektrickou rúrou Samsung NV75N7677RS/EO s flexibilnými dvierkami Dual Cook Flex máte možnosť piecť neobmedzene aj pri dvoch rôznych teplotách.. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 50 druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 275 °C a je zaradená do energeticky úspornej triedy A+. Vnútorný priestor je vyrobený z keramickým smaltom čo je vysoko hodnotná povrchová úprava rúry.  Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Flexibilné dvere s 2 spôsobmi otvárania

S touto vstavanou rúrou máte možnosť si vyskúšať variabilné spôsoby pri varení rôznych pokrmou vďaka flexibilným dvierkam. Umožňuje otvoriť buď hornú polovicu dvier s použitím vrchnej zóny pre prípavu menších jedál. Pričom môžete jednocucho kontrolovať proces pečenia bez ubúdania tepla v spodnej časťi. Druhou možnosťou je otváranie celých dvierok a použitie celého priestoru rúry bez oddelených zón.

Otváranie s menšími tepelnými stratami

Inteligentná rúra Dual Cook Flex™ vám ušetrí čas aj energiu pri príprave obľúbených jedál. Pokiaľ použijete len hornú polovicu zóny môže byť doba prípravy jedla skrátená o 22 % a spotreba energie nižšia o 20 % v porovnaní, s použitím celého priestoru rúry.

Varte ľahko a intuitívne

Intuitívny sprievodca varením odporučí optimálne nastavenia pre prípravu pokrmov. Odporučí aj ideálny režim pre súčasné varenie v hornej a dolnej zóne. Funkcia Môj recept umožňuje uložiť si spôsob prípravy daného jedla a následne ho opätovne použiť s rovnakými nastaveniami. Obľúbené recepty budete mať vždy po ruke.

Ovládajte inteligentnú rúru kedykoľvek a kdekoľvek

Inteligentnú vstavnú rúru je možné ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Pomocou príslušnej aplikácie ju môžete ovládať kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Jednoducho ju môžete na diaľku vypnúť, skontrolovať a upraviť teplotu a čas varenia alebo rýchlo vybrať prednastavenú funkciu automaticej prípravy pokrmov.

Dokonale čistá bez väčšej námahy

Rúra s pyrolytickým čistením prináša čistý priestor bez zdĺhavého drhnutia a potreby použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Pyrolytický systém čistenia ohreje vnútorný priestor rúry tak, aby spáliv všetky zvyšky a tuk vznikajúci pri pečení. Povrch rúry tak zostane bez jedinej škvrny. Jemný prach potom stačí jednoducho utrieť handričkou.

Navaríte viac jedál s kapacitou 75 litrov

Rúra s dostatočnou kapacitou vnútorného priestoru až 75 l umožňuje prípravu aj zložitejších jedál. Pripravte si v domácom prostredí naraz veľké množstvo rozdielnych pokrmov napríklad pre dokonalý večierok. V prípade potreby v nej pohodlne upečiete aj obrovského moriaka.

Prevedie varením krok za krokom

Pomocník Guide Lighting Control ponúka omnoho jednoduchší a intuitívnejší spôsob varenia. Digitálny prístrojový panel vás pomocou svetelných kontroliek bude sprevádzať cestou k dokonalému a chutnému jedlu. Môžete nastavovať teplotu a čas podľa zóny, recepty, vyberať funkcie prípravy a ľahko nastaviť možnosti čistenia.

Ľahká manipulácia s plechmi

Jednoduché vlkadanie a vyberanie plechov umožňuje teleskopická lišta. Uľahčí manipuláciu, bez námahy sa zasúva a vysúva, čo určite oceníte aj pri horúcich plechoch, otáčaní a dochucovaní pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 75 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 1200 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 50

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung NV75N7677RS/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené