Samsung NZ64M3707AK/UR

Doprava zadarmo

Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW,


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Samsung NZ64M3707AK/UR v čiernej farbe má jednoduché dotykové ovládanie s posuvným ovládačom. Funkcia Quick Stop umožňuje jej zastavenie okamžite jediným dotykom prsta. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Každá varná zóna má samostatný indikátor zostatkového tepla. Varná doska Samsung NZ64M3707AK/UR je vybavená funkciou Booster, ktorá skráti dobu varenia, čím šetrí čas aj energiu. Funkcia Auto Pan Detector vyhodnotí, či je riad položený na varnú zónu vhodný svojim priemerom. Pre bezpečnosť má k dispozícii detský bezpečnostný zámok. Šírka 69 cm.

Praktická varná doska

Výber varnej dosky závisý od priestorovej dostupnosti vo vašej kuchyni, veľkosti domácnosti a vašich osobných návykov pri varení. Pomocou posuvného dotykového ovládania sa Vám bude so štyrmi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka. Indukčná varná doska Samsung NZ64M3707AK/UR bude určite každodenným pomocníkom v kuchyni. Pri využívaní indukčnej technológie sa môžete spoľahnúť na rýchlejšie, čistejšie a bezpečnejšie varenie. Ponúka 4 indukčné varné zóny s funkciou Booster. Funkcia Power Boost skracuje dobu varenia, čím šetrí čas aj energiu. Keď je aktivovaná, každá varná doska dosiahne dostatočný výkon aby umožnila rýchle zohriatie už za 10 minút.

  • varná zóna 14 cm - 1,25 - 1,5 kW
  • varná zóna 22 cm - 2,35 - 2,6 kW

Intuitívne ovládanie

Indukčná varná doska má extra široké a jednoduché posuvné ovládanie, umiestnené vpredu. Umožňuje pohodlne, rýchlo a presne regulovať teplotu pri varení. Stačí sa dotknúť prstom a kĺzať po LED ovládacom panely pre okamžité nastavenie úrovne ohevu pre každú varnú zónu. Oproti bežným ovládacím prvkom má až dvojnásobnú šírku pre dokonalé pohodlie nastavovania.

Zastaví varenie jediným dotykom

Funkcia Quick Stop dokáže prakticky okamžite minimalizovať možné nehody. Varné zóny je možné okamžite vypnúť pomocou dotyku prsta. Zabránite tak vykypeniu hrnca alebo pripáleniu jedál. V prípade, že potrebujete náhle odísť z kuchyne táto funkcia bude určite výhodou.

Indikátor zostatkového tepla

Indikátor teploty povrchu v tvare písmena H vás ochráni pred popálením horúcim povrchom varnej dosky. Funguje veľmi jednoducho: indikátor v tvare písmena H vás upozorňuje na to, kedy je povrch dosky dostatočne vychladnutý, aby ste sa ho mohli voľne dotknúť. Veľké H sa zmení na malé h, vtedy viete, že už je kontakt s varnou doskou bezpečný.

Napovie akú nádobu použiť

Indukčná varná doska ponúka tiež funkciu Auto Pan Detector. Tá vám napomôže pri varení používať vždy ten správny hrniec alebo panvicu. Akonáhle umiestnite varnú nádobu na konkrétnu varnú zónu, detektor ihneď vyhodnotí, či je priemer danej nádoby vhodný pre varnú zónu. Ak pokryje menej ako 60 % zóny, upozorní vás správnou aby ste použili iný vhodný riad.

Bezpečnosť

Okrem detského bezpečnostného zámku, ktorý zabráni nechcenej aktivácii varnej plochy je indukčná varná doska vybavená aj bezpečnostným vypnutím. Varná doska automaticky vypne ktorúkoľvek varnú zónu v prípade, že na nej zostali varené pokrmy dlhšiu dobu, alebo ak dlhšiu dobu nedošlo k žiadnym zmenám v prevádzke. Teraz si pokojne môžete odbehnúť skontrolovať deti alebo sa venovať návšteve bez rizika nehody.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung NZ64M3707AK/UR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené