Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN čierny

Cena:
305,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,10 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

27'' herný monitor Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN disponuje kvalitnými zobrazovacími vlastnosťami, čomu nasvedčuje nielen technologická výbava, ale aj samotné dizajnové spracovanie. Moderný zakrivený tvar, tenké rámčeky okolo displeja, či dokonca podmanivý displej s rozlíšením WQHD 2560x1440px. Obnovovacia frekvencia v hodnote 144Hz spoločne s technológiou AMD FreeSync Premium zaručia čisté a plynulé spracovanie vizuálnych obsahov. Farebné vykreslenie má na starosti HDR10, kontrast 2500:1 a jas 250cd/m2. Ochranu zraku zabezpečuje technológia Flicker Free a Low Blue Light. Výbava rozhrania ponúka porty HDMI, DisplayPort a vstup na slúchadlá.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

32'' herný monitor Samsung Odyssey G5 LC32G55TQWUXEN disponuje kvalitnými zobrazovacími vlastnosťami, čomu nasvedčuje nielen technologická výbava, ale aj samotné dizajnové spracovanie. Moderný zakrivený tvar, tenké rámčeky okolo displeja, či dokonca podmanivý displej s rozlíšením WQHD 2560x1440px. Obnovovacia frekvencia v hodnote 144Hz spoločne s technológiou AMD FreeSync Premium zaručia čisté a plynulé spracovanie vizuálnych obsahov. Farebné vykreslenie má na starosti HDR10, kontrast 2500:1 a jas 250cd/m2. Ochranu zraku zabezpečuje technológia Flicker Free a Low Blue Light. Výbava rozhrania ponúka porty HDMI, DisplayPort a vstup na slúchadlá.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 32 "
  • Počet HDMI portov: 1
  • Rozlíšenie displeja (px): 2560x1440

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Reálnejší obraz vďaka zakriveniu

S 27'' herným monitorom Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN si vychutnáte plnohodnotný obraz s vylepšeným pozorovateľským zážitkom, ktorý vás vtiahne hlbšie do deja sledovaného obsahu. Zakrivenie 1000R predstavuje technologický pokrok, ktorý sa ešte viac prispôsobuje ľudskému oku tak, že prijímanie vizuálnych scén bude vyzerať omnoho reálnejšie. 

Moderný dizajn s praktickými možnosťami

Zakrivený tvar nie je jedinou vecou, ktorá stojí za zmienku. Pochváliť taktiež treba pevnú a stabilnú konštrukciu, na ktorej je monitor postavený. Vďaka stojanu si môžete nastaviť sklon monitora. So štandardom VESA 75x75mm ho môžete pripevniť na stenu.

Podmanivý obraz

Vizuálne obsahy v krásnych farbách, pekných rozmeroch a jasných detailoch sú zásluhou obrazovky s rozlíšením WQHD 2560x1440px. Oproti tradičným Full HD monitorom má tento typ rozlíšenia hustejšie skladanie pixelov, čoho výsledkom je detailnejší a ostrejší obraz.

Farebné spracovanie

S HDR10 dokáže monitor zosvetliť a oživiť aj tie tmavšie miesta. Kontrast a jasnejšie odtiene sa postarajú o vyvážené spracovanie obrazu. Ocenia to najmä hráči akčných hier, kedy bude jednoduchšie lokalizovať a zamerať nepriateľa. Scény plné bohatých farebných škál a efektov budú v spojitosti so zakriveným tvarom obrazovky a 178° pozorovacími uhlami priam podmanivé. Herný monitor disponuje jasom 250cd/m2 a kontrastom 2500:1

Rýchlejšie reflexy pri hraní

Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN prichádza po technologickej stránke so skvelými možnosťami spracovania obrazu. Nemusíte mať strach o sekanie scén, či oneskorené reakcie pri hraní hier. Všetky vizuálne obsahy spracuje plynule a bez lagov obnovovacia frekvencia 144Hz. Zažijete tak plnohodnotný herný zážitok. K tomu prispieva technologický doplnok AMD FreeSync Premium a nízka doba odozvy 1ms.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
Tvar obrazovky: zakrivená
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 616 mm
Výška: 477 mm
Dĺžka: 272 mm
Hmotnosť: 4,5 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 75x75

Projektor

Počet farieb: 16700000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 36 W
iTrieda energ.účinnosti: B

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: VA
Povrch displeja: matný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Pivot: Ano
Trieda energ. účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: LC27G55TQWUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore