Samsung powerbanka EB-U1200CSEGWW, strieborná

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Produkt je momentálne nepredajný

Cena v predajni:

49,90 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

49,90 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Štýlová powerbanka Samsung v nadčasovom striebornom prevedení s kapacitou 10000 mAh umožňuje bezdrôtové nabíjanie Qi a nabíjanie prostredníctvom USB-C. Vďaka tomu je možné pripojiť hneď dve zariadenia súčasne. Kompaktné rozmery oceníte aj počas cestovania.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Energia na cestách

Ani mimo domova sa nemusíte obávať zlyhania vašej batérie. Vďaka výkonnej bezdrôtovej powerbanke od spoločnosti Samsung môžete svoje smartfóny Galaxy S10, S10+, S10e či inteligentné hodinky Galaxy Watch Active kedykoľvek efektívne dobiť. Powerbanka disponuje kapacitou až 10 000 mAh a využíva USB-C pripojenie, rovnako ako štandard bezdrôtového nabíjania Qi. Ušetrite si starosti a udržujte svoje zariadenia vždy v plnej sile. 


Rýchle a praktické nabíjanie

Ušetrite si čas. Praktická bezdrôtová powerbanka od spoločnosti Samsung využíva svoju kapacitu až 10 000 mAh skutočne naplno. A tak môžete jej pomocou nabíjať až dve zariadenia naraz. A to vďaka šikovnej kombinácii bezdrôtovej technológie a možnosti dobíjania prostredníctvom USB-C kábla. V núdzi tak môžete pomôcť aj priateľom a o svoju powerbanku sa podeliť.


Šikovná Qi kompatibilita

Bezdrôtová powerbanka sa vyznačuje certifikáciou Qi, vďaka ktorej môže rýchlo a jednoduchým spôsobom dobíjať všetky rovnako certifikované zariadenia. Váš prístroj, či už ide o smartfón alebo iné inteligentné zariadenie, tak môžete bezdrôtovo dobiť jednoduchým položením na powerbanku. Rovnako môžete takto dobíjať rôznorodé zariadenia vašich priateľov.

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore