Samsung QE55Q80AAT (2021) televízor

Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 138 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

96% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Ultratenký bezrámčekový Smart QLED televízor Samsung QE55Q80AAT s dômyselným procesorom Quantum Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 55“ (138 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia priameho zadného podsvietenia panelu Direct Full Array a technológií Quantum HDR 1500 (bohaté farby a sýty kontrast), Quantum Dot (100% farebný objem), Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom) či funkcie Adaptívny obraz. Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS) či kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Úchvatný rozsah kontrastu i zvuku

Špičkové vyznenie čiernej aj bielej

Priame zadné podsvietenie panela Direct Full Array pre vás vie zabezpečiť zároveň hlbokú čiernu aj jasnú bielu. Výsledkom je úžasne kontrastný obraz, ktorý vyzerá ako pútavo, tak aj realisticky.

Inteligentná optimalizácia obrazu i zvuku

Mozgom televízora je šikovný Quantum Processor 4K. Ten neustále vylepšuje obraz aj zvuk, aby bol váš divácky zážitok vždy dokonalý. Vie aj prepočítať obsah natočený v nižšom rozlíšení, aby bola jeho kvalita porovnateľná s plnohodnotným 4K. Využíva k tomu pokročilú umelú inteligenciu.

Úžasné farebné podanie

QLED 4K zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Dychberúce sýte farby a špičkový kontrast 

Nechajte svoj obraz ožiť s Quantum HDR 1500. Vďaka Dynamickému mapovaniu tónov HDR10+ vás čaká výraznejší kontrast a bohaté farebné odtiene, s ktorými si vychutnáte každý detail a zažijete ešte silnejší zážitok pri sledovaní na vašom televízore Q80A.

Znamenité farby z každého uhla

Či už sa pred TV obrazovkou zíde celá rodina alebo partia priateľov, široké pozorovacie uhly Q80A zaistia vždy špičkové sledovanie s minimálnym skreslením farieb. Takže aj bočné miesto vo vašej obývačke sa stane tým najlepším.

Inteligentný displej, ktorý sa vám prispôsobí

Adaptívny obraz v reálnom čase optimalizuje jas a kontrast obrazovky, čím zaisťuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu podľa vašich podmienok a sledovaného obsahu. Môžete sa tak úplne ponoriť do vašich obľúbených filmov, seriálov či hier.

Perfektné audio zladené so zvukom 

Vychutnajte si 3D zvuk presne z toho smeru, kde na obrazovke vidíte akciu. Zvuk sledujúci pohyb (OTS) aktívne využíva analýzy scény a vstavané reproduktory pre dynamické audio. Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound navyše vytvorí špecifické, optimálne nastavenie pre vašu miestnosť. Čaká vás ešte podmanivejší zážitok, ktorý vás neomrzí. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Plynulý 4K gaming

Vzhľadom k vylepšeniu pohybu 120 Hz a odozve panelu do 10 ms je TV Q80A s Motion Xcelerator Turbo+ perfektnou výbavou pre tých najnáročnejších hráčov. Ponúka ultrajemnú akciu a ostrý obraz aj pri najvyšších rýchlostiach pohybu. Vášniví hráči ocenia tiež hranie v HDR bez lagov a s nízkou latenciou vďaka riešeniu AMD FreeSync Premium Pro, ktoré vám poskytne plynulý zážitok za zachovania perfektného výkonu a grafiky. Pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 vám navyše poskytnú ďalší priestor, ktorý vám dodá ešte väčšiu zobrazovaciu plochu a vtiahne vás tak perfektne do príbehu.

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej QLED 4K naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

8 recenzií Samsung QE55Q80AAT (2021) televízor

96% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Boris

31. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráIveta

11. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráMária

23. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

8. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Velmi dobry obraz, operačný systém