Samsung QE65Q70BAT (2022)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 163 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

95.6% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart QLED televízor Samsung QE65Q70BAT vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160).

Výkonný gaming i filmové večery so Samsung QLED TV 

Televízna zábava v 4K 

Vychutnajte si filmové klasiky v špičkovom zobrazení. Quantum Processor 4K s podporou umelej inteligencie prepočítava každý obsah (i staršieho formátu) na kvalitné 4K rozlíšenie – optimalizuje nielen samotný obraz, ale i zvuk a ďalšie funkcie tak, aby ste si na svojej obrazovke mohli užiť tú najkvalitnejšiu televíznu zábavu. 

Hrajte na svojom TV aj bez konzoly

Získajte prístup k stovkám herných titulov. A to všetko na smart TV rovno z vašej obývačky. S Xbox Game Pass sa vám otvára úplne nová galaxia plná strategických, akčných a športových hier, ktoré si môžete vyberať z prehľadnej digitálnej knižnice. Navyše v nej pravidelne pribúdajú novinky, takže si ich vyskúšate priamo v deň ich vydania. Prežite dobrodružstvo gamingu aj bez konzoly s jednoduchým prístupom k vášmu televízoru. 

Herný zážitok pre náročných

Televízor QLED od spoločnosti Samsung disponuje funkciou Motion Xcelerator Turbo+, vďaka ktorej môžete hrať v špičkovej kvalite 4K 120 Hz. Z neprehľadných a napoly rozmazaných akčných scén sa tak razom stane krištáľovo jasný a ostrý obraz, na ktorom budete presne vedieť, aká zákruta vás na pretekárskej dráhe čaká alebo kde sa skrýva ozbrojený nepriateľ. Certifikovaná technológia AMD FreeSync Premium Pro sa následne postará o elimináciu nežiaduceho trhania či zasekávania obrazovky, ktoré môžu znamenať rozdiel medzi výhrou a sklamaním. Pripravte sa na výnimočne plynulý a hladký obraz so zníženou latenciou a vysokým dynamickým rozsahom.

Ohromujúce farby a kontrast

Rozdiel v kvalite obrazu na televízoroch s Quantum HDR spoznáte na prvý pohľad. Dynamické mapovanie tónov HDR10+ analyzuje každú scénu a maximálne ju vylepšuje, aby ste si mohli vždy vychutnať naozaj temnú čiernu, vysoko žiarivú bielu a krásne živé farby. Vďaka vysokému kontrastu navyše vidíte aj doposiaľ nepredstaviteľné detaily.

Inteligentné podsvietenie, ktoré zlepšuje kontrast

Špičkové podsvietenie Dual LED vie okrem iného optimalizovať farebný tón podľa toho, aký druh obsahu sledujete. Aj vďaka tomu ponúka televízor ešte presnejšie riadenie kontrastu.

Úžasné farebné podanie

QLED TV zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Priestorový obraz, ako ho vidí ľudské oko

Funkcia Real Depth Enhancer v kombinácii s pokročilými neurónovými sieťami sofistikovane vytvára obraz tak, ako ho prirodzene vnímame zrakom. Zvyšuje kontrast na objekte v popredí, zatiaľ čo pozadie necháva také, aké je. V dokumente o zvieratách sa tak môžete tešiť na detailne vykreslené detaily srsti či peria, zatiaľ čo džungľa okolo pôsobí ako skvelá, ale nenápadná kulisa.

Realistický zvuk, ktorý neomrzí

Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound automaticky optimalizuje vaše podmienky, aby ste sa mohli do obsahu naozaj ponoriť a nerušene sledovať či hrať. Ocitnete sa tak priamo v strede diania.

Intuitívne ovládanie hlasom

Technológia SmartThings sa prepojí so všetkými vašimi inteligentnými zariadeniami, a umožní vám ich vzdialene ovládať hlasom či diaľkovým ovládačom. Vy sa tak môžete pohodlne oprieť a relaxovať po dlhom dni pri večernom filme – stačí len prehovoriť a vaše zariadenia ihneď zareagujú.

Skvelý televízor na zábavu aj prácu

Filmy, seriály, videohry... ale pokojne aj práca. Televízor vám umožňuje bez problémov prepojiť notebook, stolný počítač, ako aj mobilný telefón. Využite ohromujúci QLED a pracujte komfortne a efektívne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Hodnotenie

5,0 / 5

9 recenzií Samsung QE65Q70BAT (2022)

100% Kvalita
Vynikajúca

95.6% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Melania

1. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


zatiaľ kvalitný produkt od kvalitnej značky


Juraj

31. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúcabranislav

26. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super


Ladislav

22. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • dobra cena kvalita tv
  • nic