Samsung QE65Q80AAT (2021)

Cena:
1 249,00 €

Pôvodná cena 1 799,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 24,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Ultratenký bezrámčekový Smart QLED televízor Samsung QE65Q80AAT s dômyselným procesorom Quantum Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia priameho zadného podsvietenia panelu Direct Full Array a technológií Quantum HDR 1500 (bohaté farby a sýty kontrast), Quantum Dot (100% farebný objem), Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom) či funkcie Adaptívny obraz. Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS) či kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 31 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Ultratenký bezrámčekový Smart Neo QLED televízor Samsung QE65QN85A s dômyselným procesorom Neo Quantum Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje antireflexná obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií Quantum Matrix Technology (ovláda podsvietenie nezávisle v jednotlivých zónach obrazu), Quantum HDR 1500 (bohaté farby a sýty kontrast), 4K Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), Quantum Dot (100% farebný objem), Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom) či funkcia Adaptívny obraz. Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS) či kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Základné parametre

  • Uhlopriečka ("): 65 "
  • Typ obrazovky: Mini LED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Úchvatný rozsah kontrastu i zvuku

Špičkové vyznenie čiernej aj bielej

Priame zadné podsvietenie panela Direct Full Array pre vás vie zabezpečiť zároveň hlbokú čiernu aj jasnú bielu. Výsledkom je úžasne kontrastný obraz, ktorý vyzerá ako pútavo, tak aj realisticky.

Inteligentná optimalizácia obrazu i zvuku

Mozgom televízora je šikovný Quantum Processor 4K. Ten neustále vylepšuje obraz aj zvuk, aby bol váš divácky zážitok vždy dokonalý. Vie aj prepočítať obsah natočený v nižšom rozlíšení, aby bola jeho kvalita porovnateľná s plnohodnotným 4K. Využíva k tomu pokročilú umelú inteligenciu.

Úžasné farebné podanie

QLED 4K zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Dychberúce sýte farby a špičkový kontrast 

Nechajte svoj obraz ožiť s Quantum HDR 1500. Vďaka Dynamickému mapovaniu tónov HDR10+ vás čaká výraznejší kontrast a bohaté farebné odtiene, s ktorými si vychutnáte každý detail a zažijete ešte silnejší zážitok pri sledovaní na vašom televízore Q80A.

Znamenité farby z každého uhla

Či už sa pred TV obrazovkou zíde celá rodina alebo partia priateľov, široké pozorovacie uhly Q80A zaistia vždy špičkové sledovanie s minimálnym skreslením farieb. Takže aj bočné miesto vo vašej obývačke sa stane tým najlepším.

Inteligentný displej, ktorý sa vám prispôsobí

Adaptívny obraz v reálnom čase optimalizuje jas a kontrast obrazovky, čím zaisťuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu podľa vašich podmienok a sledovaného obsahu. Môžete sa tak úplne ponoriť do vašich obľúbených filmov, seriálov či hier.

Perfektné audio zladené so zvukom 

Vychutnajte si 3D zvuk presne z toho smeru, kde na obrazovke vidíte akciu. Zvuk sledujúci pohyb (OTS) aktívne využíva analýzy scény a vstavané reproduktory pre dynamické audio. Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound navyše vytvorí špecifické, optimálne nastavenie pre vašu miestnosť. Čaká vás ešte podmanivejší zážitok, ktorý vás neomrzí. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Plynulý 4K gaming

Vzhľadom k vylepšeniu pohybu 120 Hz a odozve panelu do 10 ms je TV Q80A s Motion Xcelerator Turbo+ perfektnou výbavou pre tých najnáročnejších hráčov. Ponúka ultrajemnú akciu a ostrý obraz aj pri najvyšších rýchlostiach pohybu. Vášniví hráči ocenia tiež hranie v HDR bez lagov a s nízkou latenciou vďaka riešeniu AMD FreeSync Premium Pro, ktoré vám poskytne plynulý zážitok za zachovania perfektného výkonu a grafiky. Pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 vám navyše poskytnú ďalší priestor, ktorý vám dodá ešte väčšiu zobrazovaciu plochu a vtiahne vás tak perfektne do príbehu.

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej QLED 4K naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.

Pripojené súbory

IL_CS_2086904 [*.pdf, 530.36 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 65 "
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Tizen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 3800

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 65 "
iUhlopriečka (cm): 163 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 144,65 cm
Výška: 82,98 cm
Hĺbka: 28,91 cm
Hmotnosť: 27,8 Kg
Výška s podstavcom: 90,57 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart ovládač so solárnym dobíjaním

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 256 kWh

Ostatné

Kód produktu: QE65Q80AATXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore