Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Popis produktu

 

 

Absolútne realistický obraz

Vďaka televízoru Q9F od spoločnosti Samsung bude váš divácky zážitok ešte bohatší. Až o miliardu farebných odtieňov, ktoré dokáže QLED TV zobraziť. Doprajte si ešte silnejší zážitok zo sledovania seriálov, filmov a ďalších programov, ktoré prirástli k vášmu srdcu. Televízor je totiž vybavený možnosťou zobraziť 100% farebný objem, vďaka ktorému získajú filmové zábery farby skutočnej prírody. Zobrazovaný obsah tak bude pôsobiť ostro a jasne, no zároveň realisticky.

Rovnováha svetla a tieňov

Objavte doposiaľ nevidené v scénach odohrávajúcich sa na televíznej obrazovke zariadenia Q9F. Dokonalý kontrast, v ktorom vyniknú tie najtmavšie aj najsvetlejšie miesta, získate vďaka sofistikovanému riešeniu Q Contrast Elite. Priame zadné osvetlenie sa zase dokáže adaptovať na obraz, ktorý práve sledujete a tým ešte oživiť farebnú škálu zobrazovaného obsahu. A aby všetky odtiene naozaj vynikli, prichádza spoločnosť Samsung navyše s technológiou Ultra Black Elite. Tá je vybavená špeciálnou anti-reflexnou vrstvou, ktorá pohlcuje svetelné odrazy.

Neuveriteľná dynamika obrazu

Nechajte sa úplne vtiahnuť do filmového deja a zamerajte sa na každý obrazový detail. Technológia HDR10+ vám zaistí vysoký dynamický rozsah a optimalizáciu zobrazovaných scén. Obraz bude teda v reálnom čase upravovaný tak, aby poskytol bohaté, no zároveň prirodzené farby. Ostrosť detailov zaistí RGB štruktúra panelu a môžete sa tiež tešiť na naozaj vysoké rozlíšenie, ktoré spĺňa štandardy 4K Ultra-High Definition.

Obrazové body mimo ohrozenia

Televízory z radu QLED necharakterizuje len skvelý farebný objem, neuveriteľný kontrast, výborný dynamický rozsah a skutočne vysoké rozlíšenie. Takisto dôležité je, že silný zážitok, ktorý vám ponúkajú, len tak nezostarne a nepodľahne opotrebovaniu. Panel televízoru je totiž vyrobený z anorganických materiálov, ktoré zabraňujú vypaľovaniu obrazových bodov. Vďaka tomu si môžete v pokoji vychutnávať sledovanie podľa vašej chuti bez strachu, že sledovaný obraz poškodí obrazovku.

Elegantné zapojenie

Nepotrebujete viac než jeden kábel na to, aby vám bolo umožnené plnohodnotne si vychutnávať sledovanie obsahu na obrazovke televízora Q9F od spoločnosti Samsung. Šikovné riešenie One Invisible Connection zabezpečí ničím nerušený chod televízora bez nutnosti početných káblov, ktoré by narúšali eleganciu vašej domácnosti. Stačí prepojiť váš televízor so sofistikovaným rozbočovačom One Connect Box jediným káblom. Rozbočovač môžete potom položiť na vami vybrané miesto a jednoducho k nemu pripojiť ďalšie vaše zariadenia.

Zaujme vás za každých okolností

To, že práve nič nesledujete, ešte nemusí nutne znamenať, že televízor bude zobrazovať iba čiernu obrazovku. Spoločnosť Samsung prišla s riešením Ambient Mode, vďaka ktorému môže televízor Q9F obohacovať váš život aj keď bude mimo svojej bežnej prevádzky. Keď nebudete práve pozerať filmy alebo seriály, môže váš televízor zobrazovať užitočné informácie o počasí či izbovej teplote alebo tie najčerstvejšie správy. Takisto môže obrazovka jednoducho dopĺňať váš interiér zobrazením ladiacich farieb alebo vašich obľúbených fotografií. V spojení s telefónom pomocou Bluetooth konektivity môžete dokonca prostredníctvom televízora aj počúvať hudbu.

Skrášli vašu obývačku

Televízor Q9F od spoločnosti Samsung je dizajnový skvost, na ktorý sa dá s radosťou pozerať aj v prípade, že je televízor práve vypnutý. Dovoľte mu teda stať sa plnohodnotným interiérovým doplnkom vášho bytu. Učiniť tak môžete použitím riešenia No Gap Wall-mount, ktoré zabezpečí vkusné pripevnenie televízora ku stene bez vzniknutej medzery. 

Ponorte sa do obrazu

Doprajte si zážitok, pri ktorom sa budete vo vlastnej obývačke cítiť ako v luxusnej kinosále. Naplno sa ponoriť do filmovej reality vám umožní 360° dizajn televízoru Q9F. Z každého uhla si tak budete môcť dopriať skvelý pohľad na čistý a jasný obraz vašich obľúbených filmov. Nezameniteľný pocit, ktorý budete mať pri ich sledovaní, bude ešte umocnený bezrámovým prevedením televízora.

Skvelé možnosti umiestnenia

Zvoľte si také umiestnenie televízora Q9F od spoločnosti Samsung, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Môžete prístroj jednoducho pripevniť na stenu, alebo využiť niektorú z možností umiestnenia na jeden z variabilných stojanov. Ich celokovovému prevedeniu dominuje univerzálny dizajn, ktorý bude dokonalo ladiť s akýmkoľvek interiérovým zariadením obývaného priestoru. Stojan Tower Stand môže byť napríklad skvelým doplnkom vašej kancelárie, v ktorej vynikne seriózne pôsobiace prevedenie stojanu. Vo vašej obývačke zase oceníte stojan Studio Stand, ktorý bol navrhnutý pre ešte lepšie estetické vyznenie televízora QLED v bytových priestoroch.

Zábava na dosah ruky

Majte pod kontrolou všetky možnosti zábavy, ktoré QLED TV ponúka prostredníctvom jednotného centra s jednoduchým a rýchlym ovládaním. Stačí vám diaľkový ovládač a šikovná funkcia Smart Hub, ktorá vám umožní okamžitý prístup ku všetkému dostupnému audiovizuálnemu obsahu. Už ho teda viac nebudete musieť komplikovane vyhľadávať a ostane vám tak viac času na samotné sledovanie. To sa bude vyznačovať ešte lepšou kvalitou, ktorú zabezpečí silný procesor Q Engine, ktorý posunie každý sledovaný záber na najvyššiu možnú úroveň. A váš divácky zážitok takisto.

Jednotné ovládanie

Na ovládanie niekoľkých zariadení prepojených s televízorom už nepotrebujete množstvo ovládačov. Je jedno, či chcete použiť DVD alebo Blu-ray prehrávač či hernú konzolu. Funkcie všetkých vašich zariadení budete mať pod kontrolou prostredníctvom inteligentného riešenia One Remote Control, ktoré umožňuje ovládanie viacerých prístrojov prostredníctvom jediného ovládača.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Tizen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 3700

Display/Grafika

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 163 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 145,01 cm
Výška: 83,04 cm
Hĺbka: 3,89 cm
Hmotnosť: 26,7 Kg
Výška s podstavcom: 89,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart ovládač, rozbočovač pre HDMI vstupy (One con

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: B

Ostatné

Kód produktu: QE65Q9FNATXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore