Samsung QE65QN800A (2021)

Zobraziť


Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: 8K, OS TV: Tizen Viac info

Uhlopriečka


Cena 2 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 46,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Ultratenký bezrámčekový Smart Neo QLED televízor Samsung QE65QN800A s dômyselným procesorom Neo Quantum Processor 8K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje antireflexná obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci s unikátnym 8K rozlíšením (7680 × 4320). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií Quantum Matrix Technology Pro (ovláda podsvietenie nezávisle v jednotlivých zónach obrazu), Quantum HDR 2000 (bohaté farby a sýty kontrast), 8K AI Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), Quantum Dot (100% farebný objem) či Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť až na 4 časti s nezávislým obsahom). Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS+) či kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Absolútna jednotka, ktorá prekoná ostatných 

Nádherne detailný obraz s obrovským kontrastom

Neo QLED 8K ponúka nielen ohromujúcu mieru detailov, ale aj špičkový kontrast. Quantum Matrix Technology Pro riadi podsvietenie v jednotlivých zónach obrazu, takže dokáže tmavú časť scény zobraziť s naozaj hlbokou čiernou, a svetlé miesta rovnakej scény naopak zobrazí nadštandardne žiarivo. Vďaka tomu si pri sledovaní dokonale užijete celý obraz so všetkými jeho časťami.

Umelá inteligencia pre podporu 8K obrazu

Chceli by ste sa na vaše obľúbené filmy a seriály pozrieť v skutočne dokonalej kvalite? Neo QLED 8K ponúka neuveriteľné rozlíšenie 8K. Špeciálny Neo Quantum Processor 8K využíva na analýzu údaje z až 16 neurónových sietí a vylepšuje tak všetky detaily vizuálneho obsahu.

Neuveriteľne detailný obraz v rozlíšení 8K

Rozlíšenie určuje jemnosť obrazu, teda mieru detailov, ktoré môžete zobraziť. Staré Full HD nahradilo 4× jemnejšie 4K, tento model ide ale ešte ďalej a ponúka ešte 4× jemnejšie rozlíšenie 8K, ktoré v dnešnej dobe predstavuje úchvatný nadštandard. Aby ste si v dokonalej kvalite užili aj obsah, ktorý bol natočený v nižšej kvalite, ponúka televízor pokročilé prepočítanie obrazu na vyššie rozlíšenie: 8K AI Upscaling. Výkonný Neo Quantum Processor 8K využíva pokročilé algoritmy a umelú inteligenciu, analyzuje a rozpoznáva scénu a následne ju presne dopočíta do kvality, ktorá sa blíži obsahu natočenému v 8K.

Skvostné, realistické farby

Tráva na futbalovom štadióne, pleť hollywoodskej herečky aj kovové brnenie vo videohre budú mať realistický, žiarivý odtieň. Technológia Quantum Dot ponúka miliardu farebných odtieňov, a 100 % farebný objem zaručuje, že vyniknú pri vysokom aj nízkom jase.

Ničím nerušené sledovanie

Uznávaná antireflexná obrazovka utlmí odrážajúce odlesky a pomôže vám sústrediť sa na vaše obľúbené filmy a hry bez vyrušenia. Dve špeciálne vrstvy v QLED vám poskytnú ultraširoké pozorovacie uhly s perfektnými farbami, takže každé miesto na sedenie sa stane ideálnym.

Ponorte sa do akcie s ultrajemným kontrastom 

Či už vás s televízorom QN800A čaká epické dobrodružstvo v hre alebo odpočinok pri filme, Quantum HDR 2000 vám ponúka nadštandardný zážitok. Vďaka dynamickému mapovaniu tónov HDR10+ si vychutnáte bohaté farby a sýty kontrast, s ktorými oceníte aj tie najmenšie detaily. 

Dynamické audio, ktoré sa vám prispôsobí 

Správna filmová či herná noc sa nezaobíde bez kvalitného zvuku. Vďaka zvuku sledujúceho pohyb (OTS+) sa vaše audio v každej scéne prispôsobí dianiu na obrazovke. Vstavané reproduktory vás navyše obklopia zvukom a postarajú sa o to, aby ste boli vždy v strede diania. Či už sa rozhodnete pre umiestnenie na stole alebo na stenu, vďaka automatickej kalibrácii zvuku SpaceFit Sound vždy získate optimálny audio zážitok presne pre váš priestor.

Skvelá harmónia TV a soundbaru

Pri ozvučení miestnosti je vhodné, aby sa dokonale zladený zvuk šíril z viacerých zdrojov. Neo QLED 8K preto ponúka inteligentnú technológiu Q-Symphony, ktorá vám po pripojení kompatibilného soundbaru umožní naďalej prehrávať zvuk aj zo samotného televízora. Výsledkom je mohutnejší zvuk a lepší priestorový efekt.

Krásne minimalistický a praktický dizajn

Neo QLED 8K sa stane ozdobou vašej izby. Jeho Infinity One dizajn ohromí hrúbkou len 15 mm, takže televízor vyzerá dokonale na stojančeku i zavesený na stene. Šikovne riešená je aj úprava kabeláže. Namiesto nevzhľadných zväzkov káblov využite One Connect Box, ktorý sa teraz dá zozadu pripevniť na stojan.

Ultimátny gaming vo 4K

Ak chcete herný televízor, ktorý dokáže ihneď reagovať na vaše bleskurýchle reflexy, bude QN800A s funkciou Motion Xcelerator Turbo+ vašou prvou voľbou. S vylepšením pohybu 120 Hz a odozvou panelu pod 10 ms si vychutnáte plynulé hranie bez oneskorenia reakcií a rozmazania pohybu. Certifikovaná technológia AMD FreeSync Premium Pro zaistí znížené zasekávanie a trhanie obrazovky, aby ste si mohli užiť vaše srdcovky pri špičkovom výkone a pohlcujúcom obraze. To všetko v pomeroch obrazovky 21 : 9 a 32 : 9, ktoré vám poskytnú ďalšiu zobrazovaciu plochu pre skvelý zážitok i z tých najnovších hier.

Využite obrazovku na maximum

Pod názvom Multi View sa skrýva šikovná funkcia, ktorá vám umožní pripojiť k televízoru telefón, rozdeliť obrazovku a sledovať obsah z viacerých zdrojov súčasne – napríklad hrať hru a vedľa k nej sledovať videonávod. 8K panely môžete rozdeliť dokonca až na 4 obrazy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Samsung QE65QN800A (2021)

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Branislav

15. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaKlaudia

21. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nízka

Hodnota za peniaze Nehodnotené