Samsung QE70Q60AAU (2021)


Televízor, Smart: Áno, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 178 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Nie, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 999,00 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 1 129,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elegantný Smart QLED televízor Samsung QE70Q60AAU v sivom prevedení vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 70“ (176 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Špecifikom je procesor Quantum Processor Lite 4K, technológia zdokonaleného podsvietenia Dual LED (optimalizuje farebný tón podsvietenia), technológia Quantum HDR s dynamickým mapovaním tónov HDR10+ (výnimočný jas, živšie farby a hlbšia čierna), Quantum Dot (100% farebný objem) a Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom). Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite) a herné obzory rozšíri špeciálny režim Auto Low Latency Mode (ALLM), pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 a Game Bar.

Vstúpte do sveta 100 % objemu farieb 

Úžasné farebné podanie

QLED 4K zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Lepší kontrast vďaka podsvieteniu

Inovatívna technológia zdokonaleného podsvietenia Dual LED sa postará o to, aby vás všetok vizuálny obsah ohuroval skvelým kontrastom a presným zobrazením farieb. Šikovne totiž optimalizuje farebný tón podsvietenia na základe práve sledovaného obsahu.

Pohlcujúca svetelná šou

Vysoko kontrastné scény môžu byť pre bežné televízory náročné a často sa v nich stratí veľa detailov. Pre Quantum HDR s dynamickým mapovaním tónov HDR10+ však nie sú žiadny problém. Svojou kombináciou výnimočného jasu, živších farieb a hlbšej čiernej prevyšuje predné štandardy obrazu pre ešte realistickejší zážitok.

Inteligentnejší a rýchlejší procesor 4K 

Samsung TV je poháňaná výkonným Quantum Processor Lite 4K, ktorý optimalizuje zvukovú zložku podľa konkrétnej sledovanej scény. To však nie je všetko ‒ 4K Upscaling navyše vylepší každý záber na vysokú úroveň 4K rozlíšenia. 

Zvuk korešpondujúci s dejom na obrazovke 

Televízor Samsung Q60A vás svojím priestorovým audiom prenesie vždy do prvého radu ‒ či už ide o záznam z koncertu alebo športového podujatia. Autentický zážitok sprostredkuje technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite), ktorá prispôsobuje audio zložku aktuálnemu dianiu na obrazovke. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Umelecké dielo u vás doma 

Televízor Samsung Q60A vás okrem svojich praktických funkcií oslní aj sofistikovaným AirSlim Designom so supertenkým 27 mm profilom. Krásne tak doplní a vyšperkuje vaše priestory.

Výškovo nastaviteľná TV 

Prispôsobí sa každému interiéru. Televízor Samsung Q60A je vybavený praktickým stojanom s nastaviteľnými nožičkami, takže si svoju TV môžete umiestniť presne podľa svojich osobných preferencií. 

Epické herné zážitky 

Herné večery so Samsung Q60A sa stanú skutočnou rodinnou zábavou. Televízor je vybavený špeciálnym režimom Auto Low Latency Mode (ALLM), ktorý má za úlohu optimalizovať obrazovku s ovládacími prvkami tak, aby minimalizoval oneskorenie pri vstupe. Možnosť úpravy pomerov obrazovky na 21 : 9 a 32 : 9 vám rozšíri perspektívu a umocní vizuálne vnemy pri samotnom hraní. A šikovný Game Bar vám pomôže meniť pomery obrazovky v reálnom čase, kontrolovať oneskorenia vstupu, FPS, HDR či pripojenie bezdrôtových slúchadiel. 

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej QLED 4K naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 70 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung QE70Q60AAU (2021)

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Martin

18. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


Kvalita obrazu, smart ovládač ktorým ovládam aj ostatné pripojené zariadenia..pre krátkosť času používania nič bližšie,čo by som uviedol.