Samsung QE75Q75AAT (2021) televízor


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 189 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 499,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 1 599,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 29,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart QLED televízor Samsung QE75Q75AAT v titánovo-sivom prevedení vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 75“ (189 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Špecifikom je procesor Quantum Processor 4K, technológia zdokonalého podsvietenia Dual LED (optimalizuje farebný tón podsvietenia), technológia Quantum HDR s dynamickým mapovaním tónov HDR10+ (výnimočný jas, živšie farby a hlbšia čierna), Quantum Dot (100% farebný objem), Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom) či funkcia Adaptívny obraz (optimalizuje jas a kontrast) a dve špeciálne vrstvy v QLED pre širšie pozorovacie uhly. O realistický zvuk sa postará kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Užite si filmy aj hry na maximum

Inteligentná optimalizácia obrazu i zvuku

Mozgom televízora je šikovný Quantum Processor 4K. Ten neustále vylepšuje obraz aj zvuk, aby bol váš divácky zážitok vždy dokonalý. Vie aj prepočítať obsah natočený v nižšom rozlíšení, aby bola jeho kvalita porovnateľná s plnohodnotným 4K. Využíva k tomu pokročilú umelú inteligenciu.

Lepší kontrast vďaka podsvieteniu

Inovatívna technológia zdokonaleného podsvietenia Dual LED sa postará o to, aby vás všetok vizuálny obsah ohuroval skvelým kontrastom a presným zobrazením farieb. Šikovne totiž optimalizuje farebný tón podsvietenia na základe práve sledovaného obsahu.

Úžasné farebné podanie

Neo QLED 8K zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Pohlcujúca svetelná šou

Vysoko kontrastné scény môžu byť pre bežné televízory náročné a často sa v nich stratí veľa detailov. Pre Quantum HDR s dynamickým mapovaním tónov HDR10+ však nie sú žiadny problém. Svojou kombináciou výnimočného jasu, živších farieb a hlbšej čiernej prevyšuje predné štandardy obrazu pre ešte realistickejší zážitok.

Brilantné sledovanie zo všetkých uhlov

Dve špeciálne vrstvy v QLED sústredia svetlo správnym smerom a ponúkajú tak široké pozorovacie uhly, ktoré pri spoločnom sledovaní ocenia aj vaši kamaráti a známi.

Inteligentný displej, ktorý sa vám prispôsobí

Adaptívny obraz v reálnom čase optimalizuje jas a kontrast obrazovky, čím zaisťuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu podľa vašich podmienok a sledovaného obsahu. Môžete sa tak úplne ponoriť do vašich obľúbených filmov, seriálov či hier.

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Realistický zvuk, ktorý neomrzí

Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound automaticky optimalizuje vaše podmienky, aby ste sa mohli do obsahu naozaj ponoriť a nerušene sledovať či hrať. Ocitnete sa tak priamo v strede diania.

Plynulý 4K gaming

Vzhľadom k vylepšeniu pohybu 120 Hz a odozve panelu do 10 ms je TV Q75A s Motion Xcelerator Turbo+ perfektnou výbavou pre tých najnáročnejších hráčov. Ponúka ultrajemnú akciu a ostrý obraz aj pri najvyšších rýchlostiach pohybu. Vášniví hráči ocenia tiež hranie v HDR bez lagov a s nízkou latenciou vďaka riešeniu AMD FreeSync Premium Pro™, ktoré vám poskytne plynulý zážitok za zachovania perfektného výkonu a grafiky. Pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 vám navyše poskytnú ďalší priestor, ktorý vám dodá ešte väčšiu zobrazovaciu plochu a vtiahne vás tak perfektne do príbehu.

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej QLED 4K naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung QE75Q75AAT (2021) televízor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami