Samsung QE75Q7FN (2018) vystavený kus s plnou zárukou

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

 • Výpredaj − 50 %
 • Doprava zdarma
 • 4% späť na vernostnú kartu

Výrobca: Samsung
Samsung

Cena v predajni:

2 149,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 4 299,00 €
Ušetríte: 50 %
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 85,96 €
Na splátky mesačne spočítať od 214.9 €

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

2 149,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 4 299,00 €
Ušetríte: 50 %
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 85,96 €
Na splátky mesačne spočítať od 214.9 €

Vystavený kus Kedy bude produkt v predajni?

Smart QLED televízor Samsung QE75Q7FN splní očakávania každého filmového nadšenca. Ponúkaný je v modernom nadčasovom dizajne s celokovovým prevedením so 75 palcovou uhlopriečkou. Vyznačuje sa 4K Ultra HD rozlíšením s výnimočným farebným objemom, skvelým kontrastom, šikovným dynamickým rozsahom a vskutku vysokým rozlíšením. Na ničím nerušený chod televízora vám vďaka One Invisible Connection postačí jeden kábel. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – buď sa z neho stane domáce informačné centrum alebo doplní interiér zobrazením ladiacich farieb či obľúbených fotografií. Ovládať televízor a zariadenia k nemu pripojené budete môcť iba jediným ovládačom – postará sa o to funkcia One Remote Control.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Zvážte aj tento produkt

Smart QLED televízor Samsung QE75Q9FN splní očakávania každého filmového nadšenca. Ponúkaný je v modernom nadčasovom dizajne s celokovovým prevedením so 75 palcovou uhlopriečkou. Vyznačuje sa 4K Ultra HD rozlíšením s výnimočným farebným objemom, skvelým kontrastom, šikovným dynamickým rozsahom a vskutku vysokým rozlíšením. Dokonalý obraz zaručia technológie Q Contrast Elite a Ultra Black Elite. Na ničím nerušený chod televízora vám vďaka One Invisible Connection postačí jeden kábel. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – buď sa z neho stane domáce informačné centrum alebo doplní interiér zobrazením ladiacich farieb či obľúbených fotografií. Ovládať televízor a zariadenia k nemu pripojené budete môcť iba jediným ovládačom – postará sa o to funkcia One Remote Control.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 75 "
 • Uhlopriečka: 189 cm
 • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Absolútne realistický obraz

Vďaka televízoru Q7F od spoločnosti Samsung bude váš divácky zážitok ešte bohatší. Až o miliardu farebných odtieňov, ktoré dokáže QLED TV zobraziť. Doprajte si ešte silnejší zážitok zo sledovania seriálov, filmov a ďalších programov, ktoré prirástli k vášmu srdcu. Televízor je totiž vybavený možnosťou zobraziť 100% farebný objem, vďaka ktorému získajú filmové zábery farby skutočnej prírody. Zobrazovaný obsah tak bude pôsobiť ostro a jasne, no zároveň realisticky.

Vychutnajte si úžasný kontrast

Buďte svedkami skvelého kontrastu, v ktorom vyniknú tie najtmavšie aj najsvetlejšie miesta vďaka sofistikovanému riešeniu Q Contrast. Vďaka skvelému vyváženiu jasu a tieňov objavíte vo filmových záberoch odohrávajúcich sa na televíznej obrazovke zariadenia Q7F od spoločnosti Samsung doposiaľ nevídané obrazové detaily.

Neuveriteľná dynamika obrazu

Nechajte sa úplne vtiahnuť do filmového deja a zamerajte sa na každý obrazový detail. Technológia HDR10+ vám zaistí vysoký dynamický rozsah a optimalizáciu zobrazovaných scén. Obraz bude teda v reálnom čase upravovaný tak, aby poskytol bohaté, no zároveň prirodzené farby. 

Obrazové body mimo ohrozenia

Televízory z radu QLED necharakterizuje len skvelý farebný objem, neuveriteľný kontrast, výborný dynamický rozsah a skutočne vysoké rozlíšenie. Takisto dôležité je, že silný zážitok, ktorý vám ponúkajú, len tak nezostarne a nepodľahne opotrebovaniu. Panel televízoru je totiž vyrobený z anorganických materiálov, ktoré zabraňujú vypaľovaniu obrazových bodov. Vďaka tomu si môžete v pokoji vychutnávať sledovanie podľa vašej chuti bez strachu, že sledovaný obraz poškodí obrazovku.

Elegantné zapojenie

Nepotrebujete viac než jeden kábel na to, aby vám bolo umožnené plnohodnotne si vychutnávať sledovanie obsahu na obrazovke televízora Q7F od spoločnosti Samsung. Šikovné riešenie One Invisible Connection zabezpečí ničím nerušený chod televízora bez nutnosti početných káblov, ktoré by narúšali eleganciu vašej domácnosti. Stačí prepojiť váš televízor so sofistikovaným rozbočovačom One Connect Box jediným káblom. Rozbočovač môžete potom položiť na vami vybrané miesto a jednoducho k nemu pripojiť ďalšie vaše zariadenia.

Zaujme vás za každých okolností 

To, že práve nič nesledujete, ešte nemusí nutne znamenať, že televízor bude zobrazovať iba čiernu obrazovku. Spoločnosť Samsung prišla s riešením Ambient Mode, vďaka ktorému môže televízor Q7F obohacovať váš život aj keď bude mimo svojej bežnej prevádzky. Keď nebudete práve pozerať filmy alebo seriály, môže váš televízor zobrazovať užitočné informácie o počasí či izbovej teplote alebo tie najčerstvejšie správy. Takisto môže obrazovka jednoducho dopĺňať váš interiér zobrazením ladiacich farieb alebo vašich obľúbených fotografií. V spojení s telefónom pomocou Bluetooth konektivity môžete dokonca prostredníctvom televízora aj počúvať hudbu.

Skrášli vašu obývačku

Televízor Q7F od spoločnosti Samsung je dizajnový skvost, na ktorý sa dá s radosťou pozerať aj v prípade, že je televízor práve vypnutý. Dovoľte mu teda stať sa plnohodnotným interiérovým doplnkom vášho bytu. Učiniť tak môžete použitím riešenia No Gap Wall-mount, ktoré zabezpečí vkusné pripevnenie televízora ku stene bez vzniknutej medzery. 

Ponorte sa do obrazu

Doprajte si zážitok, pri ktorom sa budete vo vlastnej obývačke cítiť ako v luxusnej kinosále. Naplno sa ponoriť do filmovej reality vám umožní 360° dizajn televízoru Q7F. Bez akéhokoľvek obmedzenia si tak budete môcť dopriať skvelý pohľad na čistý a jasný obraz vašich obľúbených filmov. Nezameniteľný pocit, ktorý budete mať pri ich sledovaní, bude ešte umocnený bezrámovým prevedením televízora.

Skvelé možnosti umiestnenia

Zvoľte si také umiestnenie televízora Q7F od spoločnosti Samsung, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Môžete prístroj jednoducho pripevniť na stenu, alebo využiť niektorú z možností umiestnenia na jeden z variabilných stojanov. Ich celokovovému prevedeniu dominuje univerzálny dizajn, ktorý bude dokonalo ladiť s akýmkoľvek interiérovým zariadením obývaného priestoru. Stojan Tower Stand môže byť napríklad skvelým doplnkom vašej kancelárie, v ktorej vynikne seriózne pôsobiace prevedenie stojanu. Vo vašej obývačke zase oceníte stojan Studio Stand, ktorý bol navrhnutý pre ešte lepšie estetické vyznenie televízora QLED v bytových priestoroch.

Zábava na dosah ruky

Majte pod kontrolou všetky možnosti zábavy, ktoré QLED TV ponúka prostredníctvom jednotného centra s jednoduchým a rýchlym ovládaním. Stačí vám diaľkový ovládač a šikovná funkcia Smart Hub, ktorá vám umožní okamžitý prístup ku všetkému dostupnému audiovizuálnemu obsahu. Už ho teda viac nebudete musieť komplikovane vyhľadávať a ostane vám tak viac času na samotné sledovanie. To sa bude vyznačovať ešte lepšou kvalitou, ktorú zabezpečí silný procesor Q Engine, ktorý posunie každý sledovaný záber na najvyššiu možnú úroveň. A váš divácky zážitok takisto.

Jednotné ovládanie

Na ovládanie niekoľkých zariadení prepojených s televízorom už nepotrebujete množstvo ovládačov. Je jedno, či chcete použiť DVD alebo Blu-ray prehrávač či hernú konzolu. Funkcie všetkých vašich zariadení budete mať pod kontrolou prostredníctvom inteligentného riešenia One Remote Control, ktoré umožňuje ovládanie viacerých prístrojov prostredníctvom jediného ovládača.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 75 "
iUhlopriečka: 189 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: QLED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart TV: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 3200

Display/Grafika

iUhlopriečka: 75 "
iUhlopriečka: 189 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iRozšírené PVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 3
iPočet USB 3.0 portov:
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 167,36 cm
Výška: 96 cm
Hĺbka: 4,77 cm
Hmotnosť: 35,9 Kg
Výška s podstavcom: 103,99 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart ovládač, rozbočovač pre HDMI vstupy (One con

Smart TV

iSmart TV: Áno

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ostatné

Kód produktu: QE75Q7FNATXXH

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

TV klávesnice

Klávesnice

Prísl. čistenie CE

TV konzoly

Prísl. čistenie IT

Ostat.prísl. NTB,PC

CI čítačka

USB klúče

Prepäťová ochrana

Antény

Predlžovačky

Bezdrôtové slúchadlá

Soundbary/zvuk.proj.

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore