Samsung QE85Q60AAU (2021)

Cena:
2 849,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 56,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný Smart QLED televízor Samsung QE85Q60AAU v sivom prevedení vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 85“ (216 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Špecifikom je procesor Quantum Processor Lite 4K, technológia zdokonaleného podsvietenia Dual LED (optimalizuje farebný tón podsvietenia), technológia Quantum HDR s dynamickým mapovaním tónov HDR10+ (výnimočný jas, živšie farby a hlbšia čierna), Quantum Dot (100% farebný objem) a Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom). Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite) a herné obzory rozšíri špeciálny režim Auto Low Latency Mode (ALLM), pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 a Game Bar.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Elegantný Smart QLED televízor Samsung QE85Q70AAT vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 85“ (216 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Špecifikom je procesor Quantum Processor 4K, technológia Dual LED (optimalizuje farebný tón podsvietenia), Quantum Dot (100% farebný objem), technológia Quantum HDR (výnimočný jas, živšie farby a hlbšia čierna), širokouhlé pozorovacie uhly, funkcia Adaptívny obraz (optimalizuje jas a kontrast) či Multi View. O realistický zvuk sa postará kalibrácia zvuku SpaceFit Sound, Active Voice Amplifier (AVA), ktorá pomáha zvýrazniť hlas scény. Herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9, technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro či Super Ultrawide GameView a Game Bar.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 85 "
  • Typ obrazovky: QLED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vstúpte do sveta 100 % objemu farieb 

Úžasné farebné podanie

QLED 4K zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Lepší kontrast vďaka podsvieteniu

Inovatívna technológia zdokonaleného podsvietenia Dual LED sa postará o to, aby vás všetok vizuálny obsah ohuroval skvelým kontrastom a presným zobrazením farieb. Šikovne totiž optimalizuje farebný tón podsvietenia na základe práve sledovaného obsahu.

Pohlcujúca svetelná šou

Vysoko kontrastné scény môžu byť pre bežné televízory náročné a často sa v nich stratí veľa detailov. Pre Quantum HDR s dynamickým mapovaním tónov HDR10+ však nie sú žiadny problém. Svojou kombináciou výnimočného jasu, živších farieb a hlbšej čiernej prevyšuje predné štandardy obrazu pre ešte realistickejší zážitok.

Inteligentnejší a rýchlejší procesor 4K 

Samsung TV je poháňaná výkonným Quantum Processor Lite 4K, ktorý optimalizuje zvukovú zložku podľa konkrétnej sledovanej scény. To však nie je všetko ‒ 4K Upscaling navyše vylepší každý záber na vysokú úroveň 4K rozlíšenia. 

Zvuk korešpondujúci s dejom na obrazovke 

Televízor Samsung Q60A vás svojím priestorovým audiom prenesie vždy do prvého radu ‒ či už ide o záznam z koncertu alebo športového podujatia. Autentický zážitok sprostredkuje technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite), ktorá prispôsobuje audio zložku aktuálnemu dianiu na obrazovke. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Umelecké dielo u vás doma 

Televízor Samsung Q60A vás okrem svojich praktických funkcií oslní aj sofistikovaným AirSlim Designom so supertenkým 27 mm profilom. Krásne tak doplní a vyšperkuje vaše priestory.

Výškovo nastaviteľná TV 

Prispôsobí sa každému interiéru. Televízor Samsung Q60A je vybavený praktickým stojanom s nastaviteľnými nožičkami, takže si svoju TV môžete umiestniť presne podľa svojich osobných preferencií. 

Epické herné zážitky 

Herné večery so Samsung Q60A sa stanú skutočnou rodinnou zábavou. Televízor je vybavený špeciálnym režimom Auto Low Latency Mode (ALLM), ktorý má za úlohu optimalizovať obrazovku s ovládacími prvkami tak, aby minimalizoval oneskorenie pri vstupe. Možnosť úpravy pomerov obrazovky na 21 : 9 a 32 : 9 vám rozšíri perspektívu a umocní vizuálne vnemy pri samotnom hraní. A šikovný Game Bar vám pomôže meniť pomery obrazovky v reálnom čase, kontrolovať oneskorenia vstupu, FPS, HDR či pripojenie bezdrôtových slúchadiel. 

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej QLED 4K naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.

Pripojené súbory

IL_CS_2090157 [*.pdf, 530.36 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 85 "
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Tizen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 3100

Display/Grafika

iUhlopriečka: 85 "
iUhlopriečka: 216 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 190 cm
Výška: 108,6 cm
Hĺbka: 39,7 cm
Hmotnosť: 43,6 Kg
Výška s podstavcom: 112,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: OneConnect box, Smart DO so solár.dobíj.

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 600x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 244 kWh

Ostatné

Kód produktu: QE85Q60AAUXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore