Samsung QE85QN900B (2022)

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Elektronický informačný list

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV


Televízor, Smart: Áno, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 216 cm, 8K, 7680x4320, OS TV: Tizen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Nie, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 8 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 169,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 849,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Ultratenký Smart Neo QLED televízor Samsung QE85QN900B s takmer nevitideľným rámom, pokročilým procesorom Neural Quantum Processor 8K a technológiami Quantum Matrix a Ultimate 8K Dimming Pro vás vtiahne do sveta dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje antireflexná obrazovka s 85“ (214 cm) uhlopriečkou v spolupráci s 8K rozlíšením (7380 × 4320).

Absolútna jednotka, ktorá prekoná ostatných 

Špičkový kontrast pri akejkoľvek úrovni jasu

Neo QLED od spoločnosti Samsung prináša výnimočne čistý kontrast prostredníctvom technológie Quantum Matrix, ktorá presne ovláda nové diódy Quantum Mini LED. Aj v extrémne tmavých či svetlých scénach si môžete užiť jemné a ostré detaily. A vo vysoko kontrastných záberoch, napríklad v tmavej jaskyni osvetlenej ohnivou fakľou, si vychutnáte precízne vykreslené svetlo i dokonale hlbokú čiernu.

Hrajte na svojom TV aj bez konzoly

Získajte prístup k stovkám herných titulov. A to všetko na smart TV rovno z vašej obývačky. S Xbox Game Pass sa vám otvára úplne nová galaxia plná strategických, akčných a športových hier, ktoré si môžete vyberať z prehľadnej digitálnej knižnice. Navyše v nej pravidelne pribúdajú novinky, takže si ich vyskúšate priamo v deň ich vydania. Prežite dobrodružstvo gamingu aj bez konzoly s jednoduchým prístupom k vášmu televízoru. 

Vysoko inteligentný procesor s kvalitou 8K

Pokročilý procesor Neural Quantum Processor 8K vám ponúka špičkové rozlíšenie 8K pre skutočne prvotriedny zážitok. Využíva 20 neurónových sietí, ktoré v reálnom čase generujú a analyzujú vizuálne dáta a používajú ich následne na vylepšenie sledovaného obsahu. Váš voľný čas si zaslúži to najlepšie.

Bezrámový dizajn

Minimalistické prevedenie Neo QLED oceníte v akejkoľvek miestnosti. Televízor je elegantne ohraničený takmer neviditeľným rámom, ktorý nijako nenaruší dej na obrazovke.

Reproduktory s vrchným vyžarovaním

K špičkovému obrazu patrí aj dynamický zvuk – a nové reproduktory s vrchným vyžarovaním od spoločnosti Samsung vám ho spoľahlivo ponúknu. Umiestnia vás priamo do stredu diania a obklopia priestorovým, kvalitným audiom Dolby Atmos.

Obraz zložený z 33 miliónov pixelov

Reálne 8K rozlíšenie vám vyrazí dych zakaždým, keď televízor zapnete. Ultra jemná obrazovka zložená z 33 miliónov pixelov a štvornásobne väčšie rozlíšenie, než má 4K, vám vždy ponúkne vynikajúci filmový zážitok.

Nový štandard jasu a kontrastu

Technológia Quantum HDR 4000 precízne vykresľuje miliardu farebných odtieňov a ponúka extrémny rozsah jasu, zatiaľ čo dynamické mapovanie tónov optimalizuje kontrast a farebnosť v jednotlivých scénach sledovaného filmu. Môžete si tak vychutnať aj tie najjemnejšie detaily obrazu spolu s bohatými a žiarivými farbami, ktoré povýšia oddychový filmový večer na jedinečný zážitok.

Priestorový obraz, ako ho vidí ľudské oko

Funkcia Real Depth Enhancer v kombinácii s pokročilými neurónovými sieťami sofistikovane vytvára obraz tak, ako ho prirodzene vnímame zrakom. Zvyšuje kontrast na objekte v popredí, zatiaľ čo pozadie necháva také, aké je. V dokumente o zvieratách sa tak môžete tešiť na detailne vykreslené detaily srsti či peria, zatiaľ čo džungľa okolo pôsobí ako skvelá, ale nenápadná kulisa.

Herný zážitok pre náročných

Neo QLED od spoločnosti Samsung disponuje funkciou Motion Xcelerator Turbo Pro, vďaka ktorej môžete hrať v špičkovej kvalite 4K 144 Hz. Z neprehľadných a napoly rozmazaných akčných scén sa tak razom stane krištáľovo jasný a ostrý obraz, na ktorom budete presne vedieť, aká zákruta vás na pretekárskej dráhe čaká alebo kde sa skrýva ozbrojený nepriateľ. Certifikovaná technológia AMD FreeSync Premium Pro sa následne postará o elimináciu nežiaduceho trhania či zasekávania obrazovky, ktoré môžu znamenať rozdiel medzi výhrou a sklamaním. Pripravte sa na výnimočne plynulý a hladký obraz so zníženou latenciou a vysokým dynamickým rozsahom.

Čisté prostredie bez káblov

Nechajte krásu televízora úplne vyniknúť. Odnímateľný One Connect Box vytvára okolo TV dokonalý poriadok bez spleti káblov, ktorý podčiarkne dramatický minimalizmus a dychberúci dizajn vašej Neo QLED.

Intuitívne ovládanie hlasom

Technológia SmartThings sa prepojí so všetkými vašimi inteligentnými zariadeniami, a umožní vám ich vzdialene ovládať hlasom či diaľkovým ovládačom. Vy sa tak môžete pohodlne oprieť a relaxovať po dlhom dni pri večernom filme – stačí len prehovoriť a vaše zariadenia ihneď zareagujú.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 85 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Tizen

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Samsung QE85QN900B (2022)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené