Samsung QE85QN900CT (2023)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 216 cm, 8K, 7680x4320, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 9 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 199,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 1 666,50 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Elegantný Smart Neo QLED televízor Samsung QE85QN900CT s takmer nevitideľným rámom, procesorom Neural Quantum Processor 8K, technológiou Quantum Max Technology Pro a panelom s certifikáciou Pantone vás vtiahne do sveta dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 85“ (216 cm) uhlopriečkou v spolupráci s 8K rozlíšením (7680 × 4320).

Nechajte sa ohromiť detailmi v 8K rozlíšení 

Výnimočný do detailu

Vychutnajte si bezkonkurenčnú harmóniu farieb a mimoriadne hladký kontrast pomocou špeciálnej technológie Quantum Max Technology Pro. Tá ponúka detailný zážitok zo sledovania vybraného obsahu vďaka viacerým svetelným zónam. Vysoké 8K rozlíšenie tak už len umocňuje celkovú kvalitu obrazu.

Vysoko inteligentný procesor s kvalitou 8K

Pokročilý procesor Neural Quantum Processor 8K vám ponúka špičkové rozlíšenie 8K pre skutočne prvotriedny zážitok. Využíva 64 neurónových sietí, ktoré v reálnom čase generujú a analyzujú vizuálne dáta a používajú ich následne na vylepšenie sledovaného obsahu. Váš voľný čas si zaslúži to najlepšie.

Bezrámový dizajn

Minimalistické prevedenie Neo QLED oceníte v akejkoľvek miestnosti. Televízor je elegantne ohraničený takmer neviditeľným rámom, ktorý nijako nenaruší dej na obrazovke.

Reproduktory s vrchným vyžarovaním

K špičkovému obrazu patrí aj dynamický zvuk – a nové reproduktory s vrchným vyžarovaním vám ho spoľahlivo ponúknu. Umiestnia vás priamo do stredu diania a obklopia priestorovým, kvalitným audiom Dolby Atmos.

Záplava prirodzene vyzerajúcich odtieňov 

Nevšednú prirodzenosť všetkých farieb, vrátane tých najjemnejších prechodov. K tomu, aby všetok zobrazovaný obsah vyzeral vždy skvelo, prispeje panel s certifikáciou PANTONE – uznávanej autority na poli vernosti farieb. Výsledkom bude komfortnejší a hlavne uveriteľnejší zážitok zo sledovania, kedy farby v jednotlivých scénach budú vyzerať ako zo skutočného života. 

Kvalita, ktorá neomrzí

Nechajte sa uniesť špičkovým rozlíšením a farbami, ktorých sýtosť len umocňuje dokonalý, prirodzene pôsobiaci kontrast. So špeciálnou technológiou Neo Quantum HDR 8K Pro vás televízor Samsung Neo QLED uchváti svojou bezkonkurenčnou kvalitou obrazu, prostredníctvom ktorej sa ocitnete priamo v centre diania.

Odhalí skryté poklady obrazu

Doprajte si perfektnú kvalitu obrazu aj pri snímkach, ktoré boli pôvodne nakrútené v nižšom rozlíšení. Vďaka inovatívnej funkcii Auto HDR Remastering si vychutnáte prvotriedny zážitok bez ohľadu na vek sledovaného obsahu. Pomocou algoritmov strojového učenia prevádza všetko do kvality HDR, vďaka čomu jasne uvidíte i doteraz skryté detaily a farby.

Priestorový obraz, ako ho vidí ľudské oko

Funkcia Real Depth Enhancer Pro v kombinácii s pokročilými neurónovými sieťami sofistikovane vytvára obraz tak, ako ho prirodzene vnímame očami. Zvyšuje kontrast objektu v popredí, pričom pozadie ponecháva také, aké je. V dokumentárnom filme o zvieratách sa tak budete môcť kochať detailnou srsťou alebo perím, zatiaľ čo okolitá džungľa bude pôsobiť ako skvelá, ale za to nenápadná kulisa.

Jedinečný akustický zážitok s OTS Pro

Staňte sa súčasťou príbehu so zvukovou technológiou OTS Pro. Tá analyzuje každý pohyb na obrazovke a následne vytvára pohlcujúci zvukový 3D efekt, ktorý vás obklopí a dodá ten správny pocit autenticity. Skrátka sa budete cítiť, akoby ste sa ocitli priamo uprostred akcie.

Čisté prostredie bez káblov

Nechajte krásu televízora úplne vyniknúť. Odnímateľný One Connect Box vytvára okolo TV dokonalý poriadok bez spleti káblov, ktorý podčiarkne dramatický minimalizmus a dychberúci dizajn vašej Neo QLED.

Hrajte na svojej TV aj bez konzoly

Získajte prístup k stovkám herných titulov. A to všetko na smart TV rovno z vašej obývačky. S Xbox Game Pass sa vám otvára úplne nová galaxia plná strategických, akčných a športových hier, ktoré si môžete vyberať z prehľadnej digitálnej knižnice. Navyše v nej pravidelne pribúdajú novinky, takže si ich vyskúšate priamo v deň ich vydania. Prežite dobrodružstvo gamingu aj bez konzoly s jednoduchým prístupom k vášmu televízoru. 

Herný zážitok pre náročných

Neo QLED disponuje funkciou Motion Xcelerator Turbo Pro, vďaka ktorej môžete hrať v špičkovej kvalite 4K 144 Hz. Z neprehľadných a napoly rozmazaných akčných scén sa tak razom stane krištáľovo jasný a ostrý obraz, na ktorom budete presne vedieť, aká zákruta vás na pretekárskej dráhe čaká alebo kde sa skrýva ozbrojený nepriateľ. Certifikovaná technológia AMD FreeSync Premium Pro sa následne postará o elimináciu nežiaduceho trhania či zasekávania obrazovky, ktoré môžu znamenať rozdiel medzi výhrou a sklamaním. Pripravte sa na výnimočne plynulý a hladký obraz so zníženou latenciou a vysokým dynamickým rozsahom.

Jasná a prehľadná zábava so Smart TV

Už viac nemusíte strácať čas výberom toho správneho filmu na večer ani zmätočným hľadaním a nastavovaním dostupných streamovacích služieb. Či už ste predplatiteľom O2 TV, Dramox alebo inej platformy, s aplikáciou Smart TV od spoločnosti Samsung budete mať všetko poruke na jednom mieste. Ušetrí vám tak čas, ktorý môžete stráviť sledovaním alebo prehrávaním svojho obľúbeného obsahu.

Intuitívne ovládanie hlasom

Technológia SmartThings sa prepojí so všetkými vašimi inteligentnými zariadeniami, a umožní vám ich vzdialene ovládať hlasom či diaľkovým ovládačom. Vy sa tak môžete pohodlne oprieť a relaxovať po dlhom dni pri večernom filme – stačí len prehovoriť a vaše zariadenia ihneď zareagujú.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 85 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Tizen

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Samsung QE85QN900CT (2023)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami