Samsung RB33N341MSA/EF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
509,00 €

Pôvodná cena 709,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,18 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Samsung RB33N341MSA/EF v nerezovom prevedení s beznámrazovou technológiou True No Frost je zaradená do energetickej triedy A+++. Chladnička disponuje chladiacim systémom Cool Select Duo. Technológia Multi Flow zabezpečuje cirkuláciu vzduchu. Chladiaca časť v objeme 315 l je umiestnená hore a jej výbavu tvoria 4 police z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, držiak na víno, priehradka na vajcia a LED osvetlenie. Mraziaca časť s funkciou rýchleho mrazenia má objem 98 l, je umiestnená dole. Vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/deň a akumulačná doba 18 hodín. Digitálny invertorový kompresor kombinovanej chladničky Samsung RB33N341MSA/EF má nízku hlučnosť 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 28 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr Cef 4025 Liebherr Cef 4025

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Liebherr Cef 4025 v striebornej farbe je zaradená v energetickej triede A++. Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním má objem 269 l. Jej vnútornú výbavu tvoria LED osvetlenie, 5 sklenených políc z toho 4 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, 4 dverové priehradky. Ovocie a zeleninu uskladníte v priehľadnej zásuvke. Mraziaca časť s automatickým odmrazovaním má 88 l a jej vnútornú výbavu tvoria 3 zásuvky a 2 sklenené police. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 28 hodín. Kombinovaná chladnička Liebherr Cef 4025 dosahuje maximálnu hlučnosť 39 dB.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201,1 cm
 • Hĺbka: 62,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dostatočný priestor pre skladovanie

V kombinovanej chladničke Samsung RB33N341MSA/EF v nerezovom prevedení poskytuje dostatočný úložný priestor až 315 litrov, pohodlne uskladníte aj nákup pre veľkú rodinu. Táto technológia zvyšuje využiteľný priestor aj bez toho aby externé rozmery chladničky narástli. S beznámrazovou technológiou True No Frost sa už nemusíte trápiť so zdĺhavým odmrazovaním. Vysoko výkonné LED osvetlenie nájdete v chladiacej aj mraziacej časti. Jasne osvetlí každý roh, čím vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Technológia Multi Flow pracuje na všetkých úrovniach. Pomocou malých ventilačných otvorov na každej polici zachováva rovnomernú teplotu v celej chladničke, najmä po otvorení dverí. Všetky časti každej priehradky ochladzuje naraz a pomáha zabezpečiť dlhšiu čerstvosť vašich potravín.

Rovnomerné chladnenie

Systém All-around Cooling zabezpečí dokonalé chladenie v každej časti chladničky. Studený vzduch je vyfukovaný cez otvory na úrovni každej police, čím je zachovaná konštantná teplota a potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprázdňovanie mrazničky kvôli tomu, že sú steny a uchovávané potraviny namrazené. S funkciou True No Frost je to už minulosť. Táto funkcia totiž zabezpečuje rovnomerné a stále chladenie či mrazenie v celom priestore bez vytvárania námrazy. Udržiava stálu teplotu v každom kúte chladničky. Tiež chladí takmer dvakrát tak rýchlejšie, čím znižuje zaťaženie chladiaceho systému a predlžuje jeho životnosť. True No Frost predlžuje životnosť celého chladiaceho systému, nakoľko je nastavený tak aby šetril elektrickú energiu.

Rozdielne stupne chladenia

V priehradke CoolSelectDuo, ktorá predstavuje flexibilný úložný priestor budú vaše potraviny vždy chutné a čerstvé po dlhší čas. Zásuvka je nezávislo ovládaná a je možné v nej nastaviť až 3 rozličné teploty, vďaka čomu zabezpečíte ideálne podmienky skladovania pre zeleninu, mäso aleebo ryby a morské plody.

Všetko nájdete rýchlo a jednoducho

Polica s jednoduchým posúvaním, ktorá sa ľahko vysúva a zasúva, pomáha efektívne skladovať a organizovať potraviny – vďaka tomu rýchlo a jednoducho dosiahnete na veci vzadu aj v každom rohu.

Na väčšie predmety

Priehradka Easy Big Door Bin umožňuje vo dverách bezpečne skladovať väčšie predmety. Zmestia sa do nej objemné škatule s mliekom a džúsom a dva rady plechoviek a fľašiek s nápojmi. Je skvelá na oslavy a vďaka nej získate viac miesta na polici.

Priehradka s možnosťou úplného otvorenia (mraznička)

Väčší otvor zjednodušuje usporiadanie a vyberanie potravín a zároveň umožňuje optimalizovať ukladací priestor.

Inteligentná pre dlhú životnosť

Kompresor chladničky s digitálnym prevodníkom automaticky reguluje svoju rýchlosť v rozpäží 7 úrovní na základe aktuálnych požiadaviek pre chladenie. Vďaka tomu pri nižšej spotrebe energie minimalizuje aj hlučnosť a znižuje opotrebenie a zabezpečuje dlhodobý výk.on.

Vnútorné vybavenie

Chladiaca časť v objeme 315 l je umiestnená dole a jej výbavu tvoria 4 police z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky, 2 zásuvky na ovocie a zelninu, priehradka na vajcia, držiak na fľaše a LED osvetlenie. Mraziaca časť s objemom 98 l, je umiestnená hore. Vnútorná výbava je 1 sklenená polica, 2 priehradky a otočný výrobník na ľad. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/ 24 hodín a akumulačná doba pri výpadku prúdu 18 hodín. Funkcia rýchleho mrazenia Power Freeze je vynikajúca pre mrazenie, hlbšie zamrazenie potravín alebo výrobu ľadu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 66,8 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 66,8 cm
Hmotnosť: 70 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 175 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 18 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mraziaci výkon: 13 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 315 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 217 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RB33N341MSA/EF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore