Samsung RB37J500MWW/EF

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
489,00 €

Pôvodná cena 679,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,78 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Samsung RB37J500MWW/EF ponúka dostatočne veľký priestor pre uloženie vašich potravín. Jej celkový úžitkový objem je 353 litrov. Chladiaca časť má objem 255 litrov a mraziaca časť 98 litrov. Vďaka efektívnemu a úspornému chodu je spotrebič radený do energetickej triedy A+++. Ročná spotreba elektrickej energie sa dosahuje len na 183 kWh. V interiéri NoFrost chladničky nájdete systematicky usporiadané poličky, priehradky a držiaky, ktoré sa postarajú o bezpečné uskladnenie všetkých surovín a potravín od vajec až po víno. Ovládanie je elektronické a prispôsobené sú aj LED ukazovatele. Mraziaca časť TrueNoFrost je vybavená 3 plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita je 13 kg / 24 h a odolnosť voči výpadku prúdu 16 hodín. Hlučnosť nepresahuje 39 dB. Chladnička Samsung RB37J500MWW/EF disponuje funkciou rýchleho mrazenia, funkciou signalizácie dverí s akustickým signálom. Farba: biela.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 28 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung RB37J5329SS/EF Samsung RB37J5329SS/EF

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (2)

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Samsung RB37J5329SS/EF ponúka dostatočne veľký priestor pre uloženie vašich potravín. Jej celkový úžitkový objem je 387 litrov. Chladiaca časť má objem 267 litrov a mraziaca časť 98 litrov. Vďaka efektívnemu a úspornému chodu je spotrebič radený do energetickej triedy A+++. Ročná spotreba elektrickej energie sa dosahuje len na 173 kWh. V interiéri NoFrost chladničky nájdete systematicky usporiadané poličky, priehradky a držiaky, ktoré sa postarajú o bezpečné uskladnenie všetkých surovín a potravín od vajec až po víno. Ovládanie je elektronické a prispôsobené sú aj LED ukazovatele. Mraziaca časť TrueNoFrost je vybavená 3 plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita je 13 kg / 24 h a odolnosť voči výpadku prúdu 18 hodín. Hlučnosť nepresahuje 37 dB. Chladnička Samsung RB37J5329SS/EF disponuje funkciou rýchleho mrazenia, funkciou signalizácie dverí s akustickým signálom. Farba: nerezová.

Základné parametre

 • Značka: Samsung
 • Šírka: 59,5 cm
 • Výška: 201 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Viac priestoru vnútri, rovnaká navonok

Chladnička Samsung RB37J500MWW/EF má vďaka SpaceMax Technology™ viac vnútorného úložného priestoru ako priemerná chladnička, a to všetko pri zachovaní štandardných vonkajších rozmerov. V chladničke sú tenké vnútorné steny, ktoré vytvárajú väčšiu a širšiu vnútornú kapacitu bez toho, aby ohrozovala energetickú účinnosť a vonkajšie rozmery.

Rovnomerné chladnenie

Systém All-around Cooling zabezpečí dokonalé chladenie v každej časti chladničky. Studený vzduch je vyfukovaný cez otvory na úrovni každej police, čím je zachovaná konštantná teplota a potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé.

Zásuvka CoolSelect Duo

Táto zásuvka poskytuje umožňuje maximálnu flexibilitu ukladania potravín, takže potraviny vydržia dlhšie čerstvé a uchovajú si skvelú chuť. Táto nezávisle riadená zásuvka poskytuje 3 optimálne režimy nastavenia teploty pre uchovávanie potravín ako zelenina, mäso, ryby a morské plody. V režime zeleniny udržuje optimálnu teplotu pre ovocie a zeleninu pre uchovanie maximálnej čerstvosti. V režime mäso si vaše potraviny zachovajú šťavnatosť. A v režime ryby zásuvka zachová jemnú štruktúru jedla.

FreshZone

Zásuvka freshZone je veľmi praktická na krátkodobejšie uskladnenie mäsa alebo rýb. Teplota v tejto zásuvke je nižšia ako v okolitom priestore, ale vyššia ako v mrazničke. Potraviny, ktoré tu skladujete sú vhodné na spracovanie behom pár dní.

Vybavenie chladiacej časti

Chladiaca časť s objemom 255 litrov je tvorená 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla. 4 priehradky sa nachádzajú v dvierkach chladničky. Nechýba priehradka na vajcia a mliečne výrobky, zásuvka na ovocie a zeleninu (1 zóna Fresh Zone, 1 priehradka na zeleninu). Vnútorná časť spotrebiča je príjemne osvetľovaná horným LED svetlom, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašich potravinách.

Vybavenie mraziacej časti

V mrazničke sa nachádzajú 3 transparentné mraziace priehradky. Funkcia rýchleho mrazenia slúži na udržanie teploty, ktorá je nastavená v mraziacom priestore. Za 24 hodín dokáže zamraziť 13 kg čerstvých potravín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je k dispozícii 16 hodinová akumulačná doba. Priehradka s možnosťou úplného otvorenia uľahčuje usporiadanie a vyberanie potravín a zároveň umožňuje optimalizovať úložný priestor.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprázdňovanie mrazničky kvôli tomu, že sú steny a uchovávané potraviny namrazené? S funkciou True No Frost je to už minulosť. Táto funkcia totiž zabezpečuje rovnomerné a stále chladenie či mrazenie v celom priestore bez vytvárania námrazy. Udržiava stálu teplotu v každom kúte chladničky. Tiež chladí takmer dvakrát tak rýchlejšie, čím znižuje zaťaženie chladiaceho systému a predlžuje jeho životnosť. True No Frost predlžuje životnosť celého chladiaceho systému, nakoľko je nastavený tak aby šetril elektrickú energiu.

Inteligentná pre dlhú životnosť

Kompresor chladničky s digitálnym prevodníkom automaticky reguluje svoju rýchlosť v rozpäží 7 úrovní na základe aktuálnych požiadaviek pre chladenie. Vďaka tomu pri nižšej spotrebe energie minimalizuje aj hlučnosť a znižuje opotrebenie a zabezpečuje dlhodobý výkon.

10 rokov záruka na kompresor

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Samsung
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 67,5 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 353 L
Čistá kapacita chladničky: 255 L
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Klimatická trieda: SN-T

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 67,5 cm
Hmotnosť: 71 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 183 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mraziaci výkon: 13 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 353 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 255 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RB37J500MWW/EF

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Najviac oceňované vlastnosti

 • funkcie / výbava
 • jednoduchosť ovládania
 • dizajn

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (2)

 • dizajn
 • výkon
 • pomer cena / výkon

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Pekne prevedenie.

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore