Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

Dostatočný priestor pre skladovanie

V kombinovanej chladničke Samsung RB37K63632C/EF v čiernom prevedení poskytuje dostatočný úložný priestor až, pohodlne uskladníte aj nákup pre veľkú rodinu. Prémiové dizajnové dvere vyrobené zo skla sa budú hodiť takmer do každej modernej kuchyne. S beznámrazovou technológiou True No Frost sa už nemusíte trápiť so zdĺhavým odmrazovaním. Vysoko výkonné LED osvetlenie nájdete v chladiacej aj mraziacej časti. Jasne osvetlí každý roh, čím vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Technológia Multi Flow pracuje na všetkých úrovniach. Pomocou malých ventilačných otvorov na každej polici zachováva rovnomernú teplotu v celej chladničke, najmä po otvorení dverí. Všetky časti každej priehradky ochladzuje naraz a pomáha zabezpečiť dlhšiu čerstvosť vašich potravín.

Vybavenie chladiacej časti

Chladiaca časť s objemom 269 litrov je tvorená 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla. Prispôsobený je aj špeciálny kovový držiak na víno. 6 priehradky sa nachádzajú v dvierkach chladničky. Nechýba priehradka na vajcia a mliečne výrobky, zásuvka na ovocie a zeleninu. Vnútorná časť spotrebiča je príjemne osvetľovaná LED svetlom, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašich potravinách.

Vybavenie mraziacej časti

V mrazničke sa nachádzajú 3 transparentné mraziace priehradky, z toho 1 BigBox pre veľké kusy potravín. Funkcia rýchleho mrazenia slúži na udržanie teploty, ktorá je nastavená v mraziacom priestore. Za 24 hodín dokáže zamraziť 13 kg čerstvých potravín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je k dispozícii 16 hodinová akumulačná doba.

Viac priestoru vnútri, rovnaká navonok

Chladnička má vďaka SpaceMax Technology™ viac vnútorného úložného priestoru ako priemerná chladnička, a to všetko pri zachovaní štandardných vonkajších rozmerov. V chladničke sú tenké vnútorné steny, ktoré vytvárajú väčšiu a širšiu vnútornú kapacitu bez toho, aby ohrozovala energetickú účinnosť a vonkajšie rozmery.

FreshZone

Zásuvka freshZone je veľmi praktická na krátkodobejšie uskladnenie mäsa alebo rýb. Teplota v tejto zásuvke je nižšia ako v okolitom priestore, ale vyššia ako v mrazničke. Potraviny, ktoré tu skladujete sú vhodné na spracovanie behom pár dní.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprázdňovanie mrazničky kvôli tomu, že sú steny a uchovávané potraviny namrazené? S funkciou True No Frost je to už minulosť. Táto funkcia totiž zabezpečuje rovnomerné a stále chladenie či mrazenie v celom priestore bez vytvárania námrazy. Udržiava stálu teplotu v každom kúte chladničky. Tiež chladí takmer dvakrát tak rýchlejšie, čím znižuje zaťaženie chladiaceho systému a predlžuje jeho životnosť. True No Frost predlžuje životnosť celého chladiaceho systému, nakoľko je nastavený tak aby šetril elektrickú energiu.

Multi Air Flow - rozšírené prúdenie chladného vzduchu

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu, ktorý zaisťuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke i mrazničke. Vďaka tomuto systému sa po každom otvorení chladničky rýchlejšie obnovuje vnútri nastavená teplota.

All – around Cooling

Moderná technológia All – around Cooling zaisťuje rovnomerné chladenie všetkých potravín, vrátane tých, ktoré sa nachádzajú v rohoch. Studený vzduch je vháňaný prostredníctvom množstvo otvorov umiestnených na úrovni každej police, aby bola v chladničke  konštantná teplota a udržala potraviny čerstvé.

Metal Cooling

Idea kovového plátu Metal plate, ktorý je umiestnený v zadnej časti chladničky. Tento plát nielen že chladničke dodáva punc profesionality, ale hlavne dokáže akumulovať chladný vzduch, tzv. Metal cooling, čím udržuje stálu teplotu vo vnútri. 

 

10 rokov záruka na kompresor

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2004952 [*.pdf, 553.17 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 200,7 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Chladnička

Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 269 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 200,7 cm
Hĺbka: 68,9 cm
Hmotnosť: 82 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 108 L
Mraziaci výkon: 13 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 367 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 258 kWh
Klimatická trieda: SN, T, N, ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie
Displej na dvierkach: Áno

Ostatné

Kód produktu: RB37K63632C/EF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore