Samsung RB38A7B63S9/EF Bespoke

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B63S9/EF v striebornej farbe a energetickej triede C, disponuje celkovým objem 387 litrov. Chladiaca časť s objemom 273 l je vybavená 3 policami + jednou skladacou poličkou, 2 zásuvkami na ovocie a zeleninu, a 4 priehradkami vo dverách. Mraznička s objemom 114 litrov ma 3 zásuvky. Akumulačná doba v prípade výpadku je 9 hodín a za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín. Využíva technológiu True No Frost, Metal Cooling, Twin Cooling Plus, funkcie Optimal Fresh a Humidit Fresh a iné. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka inventorovému motoru.

Bespoke chladnička na mieru vašej kuchyni


Dizajn Bespoke vyhovie vašim potrebám

Prispôsobte a kombinujte jednotlivé chladničky Samsung s dizajnom Bespoke tak, aby dokonale vyhovovali vášmu životnému štýlu aj veľkosti vašej rodiny. Možno ich využiť ako jediný modul s kapacitou 390 litrov, alebo nakombinovať viac modulov vrátane jednodverového variantu v dvoch veľkostiach či ďalšieho dvojdverového modulu.

Úplná prirodzenosť s 6 rôznymi materiálmi

Dizajn Bespoke zaistí, že sa v kuchyni budete vždy cítiť úplne prirodzene. Ľahko sa prispôsobí prostrediu vašej existujúcej kuchyne a je k dispozícii rovno v 6 rôznych materiáloch: Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Tie ešte ďalej možno kombinovať s rôznymi farbami dverí a vytvoriť tak dizajn, ktorý bude šitý na mieru vašej osobnosti.

Nastaviteľný vnútorný priestor s multifunkčným stojanom

Flexibilitu vašej chladničky rozšíri multifunkčný stojan Rack & Shelf so širším a plochším dizajnom, na ktorý bez ťažkostí uložíte okrem klasických fliaš vína aj tie objemnejšie od šampanského a dokonca aj iné potraviny, ako sú vajíčka či pizza. Dvojstupňovú skladaciu policu možno zasunúť, vysunúť, alebo ju zložiť na polovicu pre uloženie vysokých fliaš a objemnejších predmetov.

Tenšie steny, väčší vnútorný priestor

Extra veľká chladnička pohodlne pojme aj väčšie množstvo jedla vďaka hĺbke 600 mm a objemu 390 litrov. Vysoko účinná izolačná technológia SpaceMax navyše zabezpečí oveľa tenšie vnútorné steny, čím vám umožní využiť oveľa väčšiu časť úložného priestoru. Veľké týždenné nákupy tak do chladničky uschováte s úplným prehľadom.

Oddelená ventilácia a chladenie

Čím lepšie skladujete svoje potraviny, tým dlhšie vám vydržia čerstvé a šťavnaté. Systém Twin Cooling Plus zaisťuje optimálnu vlhkosť i teplotu a poskytuje nezávislé chladenie v každej časti chladničky Samsung zvlášť. Efektívne tým chráni jednotlivé chute a vône, ktoré by sa inak mohli nepríjemne zmiešať, a vy ich tak môžete nechať naplno vyniknúť až pri varení.

4 rôzne režimy chladenia jedným dotykom 

Zóna Cool Select Plus prináša maximálne flexibilné úložisko. Jediným dotykom môžete prepínať medzi jednotlivými režimami a uskladňovať rozličné typy potravín pri optimálnej teplote. Jednoducho vyberte režim Cool (2 °C), Chill (-1 °C), Soft Freeze (-5 °C) alebo Freeze (-15 ~ -23 °C) a doprajte potravinám optimálnu klímu, vďaka ktorej ostanú dlhšie v perfektnej kondícii. 

Stabilná teplota, minimálne výkyvy

Náhle výkyvy teplôt pri častom otváraní chladničky môžu nepríjemne ovplyvniť kvalitu uschovaných potravín. Tomu u kombinovanej chladničke Samsung predchádza riešenie Metal Cooling, ktoré zadržuje chlad pri otváraní a rýchlo obnovuje optimálne podmienky po opätovnom zavretí dvierok. Vďaka tomu efektívne napomáha udržovať vaše jedlo čerstvé a šťavnaté. 

Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie chladničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri chladničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej chladničky sa takto automaticky predĺži. 

Dokonale svieže potraviny dvojnásobne dlhšie

Všetky potraviny budú chladené vždy dokonale a tak, ako to práve potrebujú. Flexibilný box Optimal Fresh+ možno použiť ako jednu zásuvku so zjednotenou teplotou, alebo ju rozdeliť do dvoch rôznych teplotných zón. Ľavá strana je chladnejšia a vytvorí ideálnu klímu mäsu a rybám, zatiaľ čo pravá sa skvele hodí pre zachovanie sviežosti a chrumkavosť ovocia a zeleniny.

Optimálna vlhkosť vzduchu jednoduchým pohybom

Zachovajte pôvodnú štruktúru, chuť a arómu aj tých na správne skladovanie najnáchylnejších potravín. Zásuvka Humidity Fresh+ vám umožní jediným otočením gombíka nastaviť vlhkosť vzduchu a vytvoriť ideálne prostredie rôznym druhom ovocia a zeleniny. Tie tak zostanú dlhšie svieže, šťavnaté a plné chuti.

Superrýchle chladenie bez námrazy

Máte chuť na svoj obľúbený nápoj, ale nemáte poruke ľad? Tlačidlo Power Cool sa postará nielen o intenzívny studený vzduch, ktorý bude vháňať do chladničky, ale funkcia Power Freeze mu dodá aj svieži ľadový plášť – táto funkcia je mimoriadne vhodná na rýchle mrazenie. Na otravnú námrazu však môžete zabudnúť – technológia True No Frost má za úlohu udržovať vo vnútri chladničky konštantnú teplotu, vďaka čomu je cirkulácia vzduchu efektívna a zabraňuje tak hromadeniu ľadu. Chladiaci systém nepreťažujú veľké výkyvy teplôt, takže životnosť spotrebiča je oveľa dlhšia. 

Energeticky šetrnejšia, oveľa tichšia

Šetrite životné prostredie aj peniaze pri zachovaní efektívneho chladenia obsahu vašej chladničky. Tá preukázateľne spotrebuje menej energie, bez toho, aby stratila čokoľvek zo svojho výkonu, čo je potvrdené aj výnimočným hodnotením energetickej efektívnosti v rámci nového európskeho systému energetického štítkovania. S úsporou energie pomáha aj digitálny invertorový kompresor automaticky upravujúci svoju rýchlosť v závislosti od aktuálnej potreby chladenia, čím dosahuje hlučnosť iba 35 dB.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung RB38A7B63S9/EF Bespoke

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené