Samsung RB38A7B6D12/EF Bespoke

Zobraziť

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6D12/EF v dizajne bieleho skla a energetickej triede D, disponuje celkovým objem 390 litrov. Chladiaca časť s objemom 276 l je vybavená 3 policami + jednou skladacou poličkou, 2 zásuvkami na ovocie a zeleninu, a 4 priehradkami vo dverách. Mraznička s objemom 114 litrov ma 3 zásuvky. Akumulačná doba v prípade výpadku je 9 hodín a za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín. Využíva technológiu True No Frost, Metal Cooling, All Araund Cooling, funkcie Optimal Fresh+ a Humidit Fresh+ a iné. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka inventorovému motoru.

Integrovaný dizajn, výborné chladiace funkcie


Dizajn Bespoke vyhovie vašim potrebám

Prispôsobte a kombinujte jednotlivé chladničky Samsung s dizajnom Bespoke tak, aby dokonale vyhovovali vášmu životnému štýlu aj veľkosti vašej rodiny. Možno ich využiť ako jediný modul s kapacitou 390 litrov, alebo nakombinovať viac modulov vrátane jednodverového variantu v dvoch veľkostiach či ďalšieho dvojdverového modulu.

Úplná prirodzenosť s 6 rôznymi materiálmi

Dizajn Bespoke zaistí, že sa v kuchyni budete vždy cítiť úplne prirodzene. Ľahko sa prispôsobí prostrediu vašej existujúcej kuchyne a je k dispozícii rovno v 6 rôznych materiáloch: Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Tie ešte ďalej možno kombinovať s rôznymi farbami dverí a vytvoriť tak dizajn, ktorý bude šitý na mieru vašej osobnosti.

Flexibilita, ktorá príjemne prekvapí

Upravte si vnútorný priestor chladničky tak, aby vaša ruka nemusela v jednotlivých záhyboch chladničky zdĺhavo prehľadávať jej obsah. Prispôsobiteľný priestor a multifunkčný stojan s elegantným tenkým dizajnom ľahko pojmú aj fľaše od sektu a dokonca aj väčšie pokrmy – napríklad kúsky lahodnej pizze. Vítaná je aj prítomnosť dvojstupňovej skladacej police, ktorú môžete jednoducho zasunúť i vysunúť z chladničky, alebo ju zložiť na polovicu a na jej miesto pohodlne uložiť vysoké fľaše a ďalšie predmety rozličných tvarov a objemov.

Bohatá vo vnútri, štíhla navonok

Veľkorysý objem 390 litrov a pritom príjemne tenké prevedenie s hĺbkou 600 mm, ktoré ľahko včleníte medzi ostatné skrinky. O tieto skvelé atribúty sa okrem iného postará aj izolácia SpaceMax s vysokou účinnosťou, ktorá vo výsledku prináša lepší chladiaci výkon a zároveň tenšie vnútorné steny chladničky. Do vášho kuchynského kráľovstva tak zariadenie zapadne ako uliate a stane sa jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Efektívne chladenie pre dlhšiu čerstvosť 

Vychladenie potravín na správnu teplotu je základ. Funkcia All-Around Cooling ochladí každú priehradku rovnomerne, dôsledne od jedného konca k druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje studený vzduch skrz dômyselne umiestnené otvory. Všetok obsah na každej polici je tak chladený efektívne a zostane v perfektnej kondícii po dlhšiu dobu. 

Optimálny chlad s kovovou doskou

Aj v prípadoch, kedy budete často otvárať a zavierať dvierka chladničky, udrží kovová chladiaca doska Metal Cooling optimálnu teplotu. Z kovu sú vyrobené aj ďalšie komponenty – ploché potrubie a kovová polica, ktoré zadržujú chladný vzduch a pomáhajú zmierniť prípadné tepelné straty. Navyše dodávajú chladničke prémiový vzhľad a uľahčujú jej čistenie a údržbu.

Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie chladničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri chladničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej chladničky sa takto automaticky predĺži. 

Dokonale svieže potraviny dvojnásobne dlhšie

Všetky potraviny budú chladené vždy dokonale a tak, ako to práve potrebujú. Flexibilný box Optimal Fresh+ možno použiť ako jednu zásuvku so zjednotenou teplotou, alebo ju rozdeliť do dvoch rôznych teplotných zón. Ľavá strana je chladnejšia a vytvorí ideálnu klímu mäsu a rybám, zatiaľ čo pravá sa skvele hodí pre zachovanie sviežosti a chrumkavosť ovocia a zeleniny.

Optimálna vlhkosť vzduchu jednoduchým pohybom

Zachovajte pôvodnú štruktúru, chuť a arómu aj tých na správne skladovanie najnáchylnejších potravín. Zásuvka Humidity Fresh+ vám umožní jediným otočením gombíka nastaviť vlhkosť vzduchu a vytvoriť ideálne prostredie rôznym druhom ovocia a zeleniny. Tie tak zostanú dlhšie svieže, šťavnaté a plné chuti.

Superrýchle chladenie bez námrazy

Máte chuť na svoj obľúbený nápoj, ale nemáte poruke ľad? Tlačidlo Power Cool sa postará nielen o intenzívny studený vzduch, ktorý bude vháňať do chladničky, ale funkcia Power Freeze mu dodá aj svieži ľadový plášť – táto funkcia je mimoriadne vhodná na rýchle mrazenie. Na otravnú námrazu však môžete zabudnúť – technológia True No Frost má za úlohu udržovať vo vnútri chladničky konštantnú teplotu, vďaka čomu je cirkulácia vzduchu efektívna a zabraňuje tak hromadeniu ľadu. Chladiaci systém nepreťažujú veľké výkyvy teplôt, takže životnosť spotrebiča je oveľa dlhšia. 

Minimalistický integrovaný vzhľad

Chladnička nielen účinne ochladí a zmrazí vaše potraviny, ale rovnako dodá vášmu kuchynskému priestoru nádych jemnej elegancie. Krásne ploché dvere, čistá zadná strana s minimalistickým interiérom a úhľadne schované ovládacie prvky spoločne vytvárajú štýlovo vyzerajúce zariadenie, ktoré sa prirodzene integruje medzi ďalšie poličky a spotrebiče.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung RB38A7B6D12/EF Bespoke

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Pavol

21. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Tichy chod
  • Dizajn
  • 2x suflik

Zaujimava dizajnova KÜHLšrank ????