Samsung RB38A7B6D22/EF Bespoke

Zobraziť

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6D22/EF v dizajne čierneho skla a energetickej triede D, disponuje celkovým objem 390 litrov. Chladiaca časť s objemom 276 l je vybavená 3 policami + jednou skladacou poličkou, 2 zásuvkami na ovocie a zeleninu, a 4 priehradkami vo dverách. Mraznička s objemom 114 litrov ma 3 zásuvky. Akumulačná doba v prípade výpadku je 9 hodín a za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín. Využíva technológiu True No Frost, Metal Cooling, All Araund Cooling, funkcie Optimal Fresh+ a Humidit Fresh+ a iné. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka inventorovému motoru.

Integrovaný dizajn, výborné chladiace funkcie


Dizajn Bespoke vyhovie vašim potrebám

Prispôsobte a kombinujte jednotlivé chladničky Samsung s dizajnom Bespoke tak, aby dokonale vyhovovali vášmu životnému štýlu aj veľkosti vašej rodiny. Možno ich využiť ako jediný modul s kapacitou 390 litrov, alebo nakombinovať viac modulov vrátane jednodverového variantu v dvoch veľkostiach či ďalšieho dvojdverového modulu.

Úplná prirodzenosť s 6 rôznymi materiálmi

Dizajn Bespoke zaistí, že sa v kuchyni budete vždy cítiť úplne prirodzene. Ľahko sa prispôsobí prostrediu vašej existujúcej kuchyne a je k dispozícii rovno v 6 rôznych materiáloch: Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Tie ešte ďalej možno kombinovať s rôznymi farbami dverí a vytvoriť tak dizajn, ktorý bude šitý na mieru vašej osobnosti.

Flexibilita, ktorá príjemne prekvapí

Upravte si vnútorný priestor chladničky tak, aby vaša ruka nemusela v jednotlivých záhyboch chladničky zdĺhavo prehľadávať jej obsah. Prispôsobiteľný priestor a multifunkčný stojan s elegantným tenkým dizajnom ľahko pojmú aj fľaše od sektu a dokonca aj väčšie pokrmy – napríklad kúsky lahodnej pizze. Vítaná je aj prítomnosť dvojstupňovej skladacej police, ktorú môžete jednoducho zasunúť i vysunúť z chladničky, alebo ju zložiť na polovicu a na jej miesto pohodlne uložiť vysoké fľaše a ďalšie predmety rozličných tvarov a objemov.

Bohatá vo vnútri, štíhla navonok

Veľkorysý objem 390 litrov a pritom príjemne tenké prevedenie s hĺbkou 600 mm, ktoré ľahko včleníte medzi ostatné skrinky. O tieto skvelé atribúty sa okrem iného postará aj izolácia SpaceMax s vysokou účinnosťou, ktorá vo výsledku prináša lepší chladiaci výkon a zároveň tenšie vnútorné steny chladničky. Do vášho kuchynského kráľovstva tak zariadenie zapadne ako uliate a stane sa jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Efektívne chladenie pre dlhšiu čerstvosť 

Vychladenie potravín na správnu teplotu je základ. Funkcia All-Around Cooling ochladí každú priehradku rovnomerne, dôsledne od jedného konca k druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje studený vzduch skrz dômyselne umiestnené otvory. Všetok obsah na každej polici je tak chladený efektívne a zostane v perfektnej kondícii po dlhšiu dobu. 

Optimálny chlad s kovovou doskou

Aj v prípadoch, kedy budete často otvárať a zavierať dvierka chladničky, udrží kovová chladiaca doska Metal Cooling optimálnu teplotu. Z kovu sú vyrobené aj ďalšie komponenty – ploché potrubie a kovová polica, ktoré zadržujú chladný vzduch a pomáhajú zmierniť prípadné tepelné straty. Navyše dodávajú chladničke prémiový vzhľad a uľahčujú jej čistenie a údržbu.

Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie chladničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri chladničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej chladničky sa takto automaticky predĺži. 

Dokonale svieže potraviny dvojnásobne dlhšie

Všetky potraviny budú chladené vždy dokonale a tak, ako to práve potrebujú. Flexibilný box Optimal Fresh+ možno použiť ako jednu zásuvku so zjednotenou teplotou, alebo ju rozdeliť do dvoch rôznych teplotných zón. Ľavá strana je chladnejšia a vytvorí ideálnu klímu mäsu a rybám, zatiaľ čo pravá sa skvele hodí pre zachovanie sviežosti a chrumkavosť ovocia a zeleniny.

Optimálna vlhkosť vzduchu jednoduchým pohybom

Zachovajte pôvodnú štruktúru, chuť a arómu aj tých na správne skladovanie najnáchylnejších potravín. Zásuvka Humidity Fresh+ vám umožní jediným otočením gombíka nastaviť vlhkosť vzduchu a vytvoriť ideálne prostredie rôznym druhom ovocia a zeleniny. Tie tak zostanú dlhšie svieže, šťavnaté a plné chuti.

Superrýchle chladenie bez námrazy

Máte chuť na svoj obľúbený nápoj, ale nemáte poruke ľad? Tlačidlo Power Cool sa postará nielen o intenzívny studený vzduch, ktorý bude vháňať do chladničky, ale funkcia Power Freeze mu dodá aj svieži ľadový plášť – táto funkcia je mimoriadne vhodná na rýchle mrazenie. Na otravnú námrazu však môžete zabudnúť – technológia True No Frost má za úlohu udržovať vo vnútri chladničky konštantnú teplotu, vďaka čomu je cirkulácia vzduchu efektívna a zabraňuje tak hromadeniu ľadu. Chladiaci systém nepreťažujú veľké výkyvy teplôt, takže životnosť spotrebiča je oveľa dlhšia. 

Minimalistický integrovaný vzhľad

Chladnička nielen účinne ochladí a zmrazí vaše potraviny, ale rovnako dodá vášmu kuchynskému priestoru nádych jemnej elegancie. Krásne ploché dvere, čistá zadná strana s minimalistickým interiérom a úhľadne schované ovládacie prvky spoločne vytvárajú štýlovo vyzerajúce zariadenie, ktoré sa prirodzene integruje medzi ďalšie poličky a spotrebiče.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Samsung RB38A7B6D22/EF Bespoke

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Andrea

11. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Rýchlosť, dobrá dostupnosť


Peter

13. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dizajn skla
  • Otváranie dvierok dá sa dobre obstavať
  • Jednoduchosť
  • Nič