Samsung RB38C705CB1/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Ročná spot. energie: 169 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Viac info


Cena 769,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38C705CB1/EF v čiernom prevedení. Objem chladničky má 276 litrov. Vo vnútri nájdete sklenené police, jeden box Optimal Fresh+ a jeden box Humidity Fresh+. Vo dverách chladničky nájdete police. Mraznička s 3 boxmi má 114 litrov, v prípade výpadku je výdrž až 9 hodín a za 24 hodín zmrazí až 8 kg potravín. Využíva technológiu NoFrost pre automatické odmrazovanie, funkciu Rýchle zmrazenie a rýchle chladenie. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka inventorovému motoru.

Dbá na zdravý život vás i našej planéty

V dnešnej dobe je viac než kedykoľvek predtým potrebné šetriť elektrickou energiou, čo sa pozitívne odrazí nielen na vašich účtoch, ale aj na úsilí ochrániť planétu Zem pre budúce generácie. Režim SmartThings AI Energy vám v tom pomôže, pretože pomocou algoritmov umelej inteligencie sleduje vzorce používania chladničky a odhaduje jej celkovú spotrebu v reálnom čase. To vám umožní nastaviť maximálnu sumu, ktorú chcete v danom mesiaci minúť na energiu, a ak ju spotrebič prekročí, aktivuje sa úsporný režim, ktorý efektívne zníži množstvo energie potrebnej na chladenie potravín až o 15 %.

Ilustračný obrázok

Veľká vo vnútri, tenká navonok 

Stáva sa vám, že varíte pre veľkú skupinu ľudí a máte problém uskladniť všetky suroviny určené na prípravu v chladničke štandardnej veľkosti? To zmení technológia SpaceMax, ponúkajúca bohatý vnútorný priestor s objemom 390 litrov v kompaktnom dizajne so štandardnou hĺbkou 600 mm. To je dosiahnuté pomocou vysoko efektívnej izolácie, ktorá zoštíhľuje jednotlivé steny chladničky, čo prináša viac miesta vo vnútri a dokonalý súlad s vybavením vašej kuchyne. 

Ilustračný obrázok

Automatická kontrola teploty každej priehradky

Chladnička je spotrebič slúžiaci na uloženie množstva rozličných druhov potravín – od jogurtov cez práve pripravené tiramisu až po ovocie a zeleninu, ktorú ste si práve priniesli z farmárskeho trhu. O rovnakú mieru starostlivosti pre všetky vaše uložené dobroty sa postará funkcia All Around Cooling, ochladzujúca každú priehradku pekne od jedného rohu k druhému. Zároveň neustále stráži správnu teplotu a cirkuluje chladný vzduch pomocou dômyselne umiestnených ventilačných šácht. O všetky položky tak bude postarané omnoho efektívnejšie a zostanú prirodzene čerstvé, plné vône a chuti omnoho dlhšiu dobu. 

Ilustračný obrázok

Uchová nízku teplotu tam, kde je potreba 

Ukladáte práve nákup, alebo často v útrobách svojej chladničky lovíte niečo dobrého pod zub? Potom sa môže ľahko stať, že z vnútorného priestoru nevedomky vypustíte chladný vzduch, ktorý chladnička následne musí znovu vytvoriť. Tomuto neblahému javu však dokáže inteligentné zariadenie Samsung RB38C705CB1/EF čeliť pomocou funkcie Metal Cooling, ktorá využíva kovovú dosku pre uchovanie čo možno najväčšieho množstva chladu vo vnútornom priestore. A ako bonus vášmu spotrebiču dodá ešte prémiovejší vzhľad. 

Ilustračný obrázok

Námraze nedá žiadnu šancu

Zabudnite na otravné ľadové kryštáliky, ktoré znehodnocujú vzhľad vnútorného priestoru chladničky a zároveň časom znižujú jej účinnosť. Samsung RB38C705CB1/EF disponuje technológiou No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore chladničky a udrží konštantnú teplotu, čím dôsledne zamedzí vytváraniu nežiaduceho ľadu a jeho sprievodných javov – pri súčasnom rýchlejšom dosiahnutí požadovanej teploty. To urýchli celý proces starostlivosti o potraviny a zároveň zníži požiadavky na mraziaci systém, takže vám v prevádzke vydrží o poznanie dlhšie. 

Ilustračný obrázok

Pôvodná čerstvosť dvojnásobne dlhšia

Jedna zásuvka, rôzne možnosti používania. Optimal Fresh+ prináša nevídanú flexibilitu v skladovaní potravín – je ju totiž možné použiť buď ako jeden celok, alebo rozdeliť do dvoch zón s rôznymi teplotami. Ľavá strana je chladnejšia a je ideálna pre mäso a ryby. Pravá potom uchová dokonalú chuť a čerstvosť ovocia a zeleniny, takže zostane dlhšie v ideálnej kondícii na konzumáciu. 

Ilustračný obrázok

Ideálna vlhkosť na mieru zdravému maškrteniu 

Všetci radi konzumujeme jedlo tak, ako ho stvorila príroda. Tá však jednotlivým pochutinám zaistila prirodzene dokonalé podmienky pre ich rast a prospievanie. Našťastie, presne to dokáže i chladnička RB38C705CB1/EF od spoločnosti Samsung. Disponuje špeciálnou zásuvkou Humidity Fresh+, v ktorej si úroveň vlhkosti ľahko nastavíte ovládacím gombíkom a vytvoríte tak ideálnu mikroklímu pre zachovanie pôvodnej textúry, chuti a vône i potravinám podliehajúcim rýchlemu pokazeniu. Rôzne druhy ovocia a zeleniny, ktoré do nej uložíte, tak zostanú chrumkavé a šťavnaté omnoho dlhšiu dobu. 

Ilustračný obrázok

Skvelý chladiaci výkon jedným dotykom

Čaká vás oslava s rodinou alebo priateľmi a chcete rozlievať šampanské v optimálnej teplote? Alebo potrebujete rýchlo zamraziť spracovanú zeleninu či mäso? V tom prípade sa spoľahnite na funkcie Power Cool a Power Freeze, ktoré do chladničky a mrazničky po stlačení vyfúknu intenzívny studený vzduch, ktorý prinesie vysoký chladiaci výkon pre vaše potraviny i ľadové drinky. S ich pomocou potom rovnako skvelo zvládnete i spevňovanie mrazeného jedla či výrobu ľadu. 

Ilustračný obrázok

Dizajn, čo harmonicky doplní váš domov

Privítajte vo svojej domácnosti spotrebič, ktorý sa postará o dokonalú kvalitu všetkých vašich potravín, pričom bude vyzerať absolútne úžasne. Integrovaný a veľmi tenký dizajn so štandardnou hĺbkou 600 mm ľahko zapadne medzi vaše pôvodné skrinky, spomedzi ktorých nebude nijako vyčnievať, zatiaľ čo ploché dvere s praktickým integrovaným dávkovačom vody (len pri vybraných modeloch) a zadnou stranou so špeciálnou úpravou Clean Back váš priestor citlivo doplnia minimalistickým dizajnom. Telo chladničky v sebe ďalej ukrýva i dômyselne schovaný displej, ploché police na víno a sivo sfarbené koše a priehradky na potraviny, ktoré doplnia jej výnimočne elegantný štýl. 

Ilustračný obrázok

Vyššia pracovná efektivita s nižšou hladinou hluku

Či už budete pripravovať chutné jedlá alebo relaxovať pred televízorom v obývacej izbe, vždy sa môžete spoľahnúť na tichú a energeticky veľmi účinnú chladničku s pokročilým digitálnym invertorovým kompresorom, ktorý dokáže dynamicky upravovať svoju rýchlosť v závislosti od momentálnych požiadaviek chladenia. To jej umožňuje pracovať mimoriadne ticho s hladinou ruku len 35 dB(B) a zároveň efektívne šetriť spotrebu elektrickej energie.

Ilustračný obrázok

Zariadenie, ktoré bude žiariť čistotou 

Príde vám, že čistenie zadnej strany vašej chladničky je občas za trest? Chladnička Samsung vám pomôže aj s týmto problémom – funkcia Clean Back prináša kompletne hladký povrch, pod ktorým sa skrývajú dôležité cievky a káble. Tie uchráni pred náhodným poškodením spôsobenými otrasmi alebo údermi a navyše bude vyzerať úžasne. Špeciálna úprava potom zamedzí hromadeniu špiny a prachu, ktorých jednotlivé čiastočky môžete jednoducho zotrieť. 

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung RB38C705CB1/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami